chrome firefox opera safari iexplorer

Довибори – це своєрідна війна між «країною Рошен» і державою Україна

16 травня 2016 о 13:05

Оголошення довиборів у чотирьох округах має не стільки політичне, як світоглядне значення.

Справа в тому, що для Президента та його команди сьогодні надзвичайно важливо закріпитися при владі. Це означає – отримати додаткові чотири мандати для проведення відповідних рішень в інтересах свого бізнесу та своєї команди в парламенті. Також це означає — отримати ще чотири мандати, щоб мати більшу можливість зібрати 300 голосів для внесення змін до Конституції про так званий «особливий статус Донбасу» та закріплення надзвичайних повноважень в частині контролю за місцевим самоврядуванням і судовою системою до 2019 року.

Натомість ті політичні сили та громадськість, що намагаються протистояти узурпації влади командою Президента та групою олігархів навколо нього, мусили би досить відповідально поставитись до цих довиборів і вийти на погодження у кожному із чотирьох округів ЄДИНОГО кандидата від нинішньої демократичної та української опозиції до влади.

Це дасть можливість суспільству у непростий період (адже довибори відбудуться 17 липня 2016 р.) чітко обирати між кандидатом від нинішньої влади, що співпрацює з олігархами, та між кандидатом, який репрезентує український і неолігархічний шлях розвитку України.

Популярно кажучи, довибори будуть своєрідною війною між подальшим будівництвом «країни Рошен» та можливістю будувати власну державу Україну.

522744b773343Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна», доктор політичних наук для «Лівого берега»

Розділи: Політика

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути