chrome firefox opera safari iexplorer

Довибори – це своєрідна війна між «країною Рошен» і державою Україна

16 травня 2016 о 13:05

Оголошення довиборів у чотирьох округах має не стільки політичне, як світоглядне значення.

Справа в тому, що для Президента та його команди сьогодні надзвичайно важливо закріпитися при владі. Це означає – отримати додаткові чотири мандати для проведення відповідних рішень в інтересах свого бізнесу та своєї команди в парламенті. Також це означає — отримати ще чотири мандати, щоб мати більшу можливість зібрати 300 голосів для внесення змін до Конституції про так званий «особливий статус Донбасу» та закріплення надзвичайних повноважень в частині контролю за місцевим самоврядуванням і судовою системою до 2019 року.

Натомість ті політичні сили та громадськість, що намагаються протистояти узурпації влади командою Президента та групою олігархів навколо нього, мусили би досить відповідально поставитись до цих довиборів і вийти на погодження у кожному із чотирьох округів ЄДИНОГО кандидата від нинішньої демократичної та української опозиції до влади.

Це дасть можливість суспільству у непростий період (адже довибори відбудуться 17 липня 2016 р.) чітко обирати між кандидатом від нинішньої влади, що співпрацює з олігархами, та між кандидатом, який репрезентує український і неолігархічний шлях розвитку України.

Популярно кажучи, довибори будуть своєрідною війною між подальшим будівництвом «країни Рошен» та можливістю будувати власну державу Україну.

522744b773343Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна», доктор політичних наук для «Лівого берега»

Розділи: Політика

7 березня

Інші дати
Микола Зінчук
1925 р. –  відомий фольклорист, збирач українських народних казок, казкар, історик, педагог. Зібрав, упорядкував та літературно опрацював збірку «Українські народні казки» в 40 т.  
Розгорнути
Народився Володимир Дахно
(1932, м. Запоріжжя – 2006) - український кінорежисер і художник-аніматор. Створив 23 стрічки, серед яких анімаційна серія «Козаки» та анімаційний фільм «Енеїда».
«Мій почерк – український… "Козаки..." допомогли усім в усіх усюдах українську анімацію одразу ідентифікувати, бо вони були колоритні й незвичайні. Можна сказати, що це була підтримка національної анімації.». (Володимир Дахно).
Розгорнути