chrome firefox opera safari iexplorer

Львівську вуличну галерею прикрасили новими графіті

30 травня 2016 о 11:55

Протягом двох днів, 28 та 29 травня, вуличні художники оновлювали експозицію Львівської вуличної галереї, яка розташована на вулиці Замарстинівській, 29.

Десять художників з різних міст України намалювали нові роботи на місці старих графіті. Назва проекту, в рамках якого створювались нові малюнки - «Спектр» (SPKTR)

Всього у Львівській вуличній галереї є 10 робіт

Малюнки у вуличній галереї змінюються не вперше. Раніше тут вже з’являлись роботи, виконані в рамках львівського графіті-фестивалю «Алярм». За словами Віталія Греха, художника з Kickit Art Studio, в подальшому стіна вуличної галереї може бути використана як майданчик для інших арт-проектів.

Участь в оновленні галереї на Підзамче взяли художники з різних міст України

Львівська вулична галерея є проектом арт-студії Kickit, яка отримала фінансування у розмірі 5 тис. грн на Хакатоні соціальних інновацій, який проводив Інститут міста. У червні 2015 року занедбана стіна будинку на Підзамче стала однією з арт-локацій Львова. Тоді десять митців з різних міст України перетворили стіну на повноцінну галерею, прикрасивши її графіті.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути