chrome firefox opera safari iexplorer

В Українському домі відбудеться XII Київська міжнародна книжкова виставка

17 травня 2016 о 10:32

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе XII Київська міжнародна книжкова виставка, яка проходитиме 19-22 травня 2016 року в Українському Домі на Європейській площі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об'єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, майстер-класи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Під час виставки, традиційно, відбудеться:

Благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен бажаючий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу.

Проведення міжнародної книжкової виставки має на меті утвердження в суспільстві престижу української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, налагодження співпраці між вітчизняними та зарубіжними видавцями та книгорозповсюджувачами, сприяння розвитку виставкової діяльності, посилення її впливу на науково-технічне та технологічне оновлення вітчизняного виробництва видавничої продукції, як єдиного в Україні виставкового заходу загальнодержавного рівня.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути