chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві за рік хочуть відкрити Музей тоталітарного минулого

02 червня 2016 о 12:13

Влада Києва планує створити і у наступному році відкрити Музей тоталітарного минулого, куди звезуть всі пам'ятки, які потрапили під декомунізацію. Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Серед місць, де можуть створити такий музей, розглядають: Музей народної архітектури та побуту Пирогово, парк Партизанської cлави, Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна, парк Нивки та ВДНГ, повідомляє ВВС.Україна.

«Експерти вважають, що найоптимальнішим місцем є Національний комплекс „Експоцентр України“ (ВДНГ). Поки ж є рішення про розміщення всіх демонтованих пам'ятників на території Державного музею авіації в Жулянах», — розповів пан Прокопів.

Інститут національної пам'яті спільно з арт-менеджером і громадським діячем Володимиром Кадигробом розробляють концепцію музею.

В КМДА сподіваються, що музей стане туристичною принадою.

«Уже за місяць ми плануємо завершити розробку відповідної концепції і сподіваємося, що восени публічно обговорюватимемо проект з усіма деталями та візуалізацією. А до наступного року повністю облаштуємо музей», — розповів пан Кадигроб.

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути