chrome firefox opera safari iexplorer

Україну легально залишили 5 млн українців

10 червня 2016 о 09:12

Згідно статистичних даних МЗС України, сьогодні за кордоном легально перебуває близько 5 мільйонів громадян України. Найбільше українців проживає у Росії.

«Ця цифра вражає і вона має тенденції до зростання», – заявив директор консульського департаменту МЗС України Андрій Сибіга у Варшаві під час зустрічі з українською громадою, повідомляє Україна молода.

Дипломат зазначив, що МЗС України робить усе можливе, щоб українці за кордоном були повністю захищеними і відчували європейський цивілізований підхід до своїх потреб у випадку необхідності надання допомоги чи під час отримання послуги з боку держави.

За словами пана Сибіги, на сьогодні консульства України видають українцям за кордоном майже 70 тисяч біометричних паспортів на рік. Адже оформлення закордонних паспортів є найбільш затребуваною консульською дією за кордоном.

«У наступному році ми прогнозуємо оформлення за кордоном близько 100 тис. біометричних закордонних паспортів, – наголосив дипломат. — Загалом, в Україні на сьогодні вже видано 1,2 млн. біометричних паспортів, а спроможності Української держави – видавати 2,5-3 млн. біометричних паспортів на рік».

За словами Андрія Сибіги, найінтенсивніша консульська робота МЗС України за кордоном, а відтак найбільша кількість українців, спостерігається в Італії, Іспанії, Португалії, Чехії, Росії, Німеччині та Польщі.

Розділи: Суспільство

29 лютого

Інші дати
100-річчя від дня народження Якова Цегляра (Ціглера)
(1912, м. Київ - 2008) - українського композитора, автора оперет "Бажаю щастя", "Гість із Відня", "Дівчина і море", "Щасливий долі поворот", ораторії "Єврейська трагедія", опери-трагедії "Праведник", мюзиклів, пісень.
Розгорнути
Касяна
Якщо на Касянів день багато снігу, то буде велика повінь.
Розгорнути
Народився Юрій Богатіков
(1932, м. Єнакієво Донецької обл. - 2002) - український співак. Працював у Харківській, Луганській і Кримській філармоніях.
До сонця хилиться чолом планета білосніжна. На бруньці лускає шолом і серце березніє (Петро Перебийніс)
Розгорнути