chrome firefox opera safari iexplorer

За посаду директора «Мистецького арсеналу» змагатимуться 5 осіб

30 червня 2016 о 17:17

На засіданні відбіркової комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора «Мистецького арсеналу» затверджено п’ять осіб із семи. 24 червня пройшов перший етап відбору кандидатів на посаду генерального директора «Мистецького арсеналу», повідомляє День.

Чинний директор «Мистецького арсеналу» Наталія Заболотна нагадала, що конкурс мав відбутися ще в середині березня. «Всі ми розуміємо, що нашому колективу неспокійно протягом більше ніж трьох з половиною місяців, ми у великій напрузі, оскільки конкурс оголошено невчасно. Якби конкурс відбувся згідно з законодавством «Мистецький арсенал» вже б остаточно мав директора», – відзначила Наталія Заболотна.

За її словами, партнери «Мистецького арсеналу» наразі стурбовані співпрацею з виставковим центром, оскільки невідомо, як може змінитися політика нового керівництва. «Наразі ми не можемо планувати заходи, оскільки наші партнери підтримували конкретні ініціативи,конкретну команду», – додала директор центру.

За словами одного з членів комісії, сьогодні засідання комісії пройшло без порушень, розглянуто анкети всіх учасників, двоє кандидатів виключили через невідповідність умовам конкурсу: не допущено до другого етапу відбору Ярослава Бондарчука через відсутність рекомендацій, а Валерія Безкоровайного – через недостатній досвід роботи на керівній посаді (2,4 року з необхідних 3).

На посаду директора «Мистецького арсеналу» претендують п’ять кандидатів: чинний керівник «МА» Наталія Заболотна, радниця міністра культури Олеся Островська-Люта, театральний художник і живописець Федір Александрович, культуролог і економіст Владислав Тузов і кінорежисер Оксана Чепелик.

Визначення переможця відбору кандидатів має відбутися 7 липня о 12.00.

Кожен кандидат на посаду директора «Мистецького арсеналу» має презентувати власну стратегію розвитку виставкового центру на рік та на п’ять років.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути