chrome firefox opera safari iexplorer

У Тернополі запрацював цілодобовий туристичний центр

06 жовтня 2016 о 16:44

Тернопіль ще раз підтвердив своє прагнення стати комфортним для туристів — у місті запрацював перший в Україні цілодобовий туристично-інформаційний центр, повідомляє Україна молода.

Його потрібність організатори пояснюють тим, що велика частина туристів — до слова, за інформацією міськради, цього року їх побувало в Тернополі вже близько 150 тисяч — прибуває та виїжджає рано вранці чи пізно ввечері. У цей час фактично всі заклади або ще, або вже зачинені.

Багато з подорожуючих приїжджають із коротким туром на вихідні без зупинки в готелі, тож досі стикалися з цілою низкою незручностей.

Відтепер же в самому центрі міста є «точка», де їх радо зустрінуть у будь-який час доби і нададуть послуги першої, так би мовити, необхідності. Там можна вирішити питання щодо організованих екскурсій, перекусити і випити кави-чаю, безплатно отримати туристичну карту Тернополя, при­дбати сувеніри тощо.

Як повідомив журналістам директор КП «Туристично-інформаційний центр» Тарас Ковальчук, усі кошти, що надходитимуть від діяльності цього закладу, використовуватимуть, знову ж таки, на розвиток туризму. Також він поділився деякими цікавими для туристів планами на найближче майбутнє, детальніше про які можна буде дізнатися на сайті центру — vse.te.ua (чотирма мовами, до речі).

В цілому ж, як розповів присутній на відкритті центру представник Тернопільської міськ­ради, першочергову увагу у «файному місті» планують надавати розвитку подієвого та релігійного туризму, а ще — задіяти нарешті у цій справі потенціал унікальних тернопільських підземель.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути