chrome firefox opera safari iexplorer

У Тернополі запрацював цілодобовий туристичний центр

06 жовтня 2016 о 16:44

Тернопіль ще раз підтвердив своє прагнення стати комфортним для туристів — у місті запрацював перший в Україні цілодобовий туристично-інформаційний центр, повідомляє Україна молода.

Його потрібність організатори пояснюють тим, що велика частина туристів — до слова, за інформацією міськради, цього року їх побувало в Тернополі вже близько 150 тисяч — прибуває та виїжджає рано вранці чи пізно ввечері. У цей час фактично всі заклади або ще, або вже зачинені.

Багато з подорожуючих приїжджають із коротким туром на вихідні без зупинки в готелі, тож досі стикалися з цілою низкою незручностей.

Відтепер же в самому центрі міста є «точка», де їх радо зустрінуть у будь-який час доби і нададуть послуги першої, так би мовити, необхідності. Там можна вирішити питання щодо організованих екскурсій, перекусити і випити кави-чаю, безплатно отримати туристичну карту Тернополя, при­дбати сувеніри тощо.

Як повідомив журналістам директор КП «Туристично-інформаційний центр» Тарас Ковальчук, усі кошти, що надходитимуть від діяльності цього закладу, використовуватимуть, знову ж таки, на розвиток туризму. Також він поділився деякими цікавими для туристів планами на найближче майбутнє, детальніше про які можна буде дізнатися на сайті центру — vse.te.ua (чотирма мовами, до речі).

В цілому ж, як розповів присутній на відкритті центру представник Тернопільської міськ­ради, першочергову увагу у «файному місті» планують надавати розвитку подієвого та релігійного туризму, а ще — задіяти нарешті у цій справі потенціал унікальних тернопільських підземель.

25 березня

Інші дати
Народився Олександр Безбородько
(1747, м.Глухів Сумська область - 1799) – козацький полковник, світліший князь Російської імперії, канцлер уряду Катерини II, мав значний вплив на царя Павла І. Добився відновлення Генерального суду і деяких інших установ Гетьманщини, скасованих за Катерини II. Склав повний список гетьманів України, генеральних суддів і підскарбіїв, генеральних осавулів, писарів, хорунжих, а також полковників дев'яти українських полків, які становили військо гетьмана В 1805 -1807 рр. на надані ним кошти в Ніжині був заснований ліцей.
Розгорнути