chrome firefox opera safari iexplorer

У Тернополі запрацював цілодобовий туристичний центр

06 жовтня 2016 о 16:44

Тернопіль ще раз підтвердив своє прагнення стати комфортним для туристів — у місті запрацював перший в Україні цілодобовий туристично-інформаційний центр, повідомляє Україна молода.

Його потрібність організатори пояснюють тим, що велика частина туристів — до слова, за інформацією міськради, цього року їх побувало в Тернополі вже близько 150 тисяч — прибуває та виїжджає рано вранці чи пізно ввечері. У цей час фактично всі заклади або ще, або вже зачинені.

Багато з подорожуючих приїжджають із коротким туром на вихідні без зупинки в готелі, тож досі стикалися з цілою низкою незручностей.

Відтепер же в самому центрі міста є «точка», де їх радо зустрінуть у будь-який час доби і нададуть послуги першої, так би мовити, необхідності. Там можна вирішити питання щодо організованих екскурсій, перекусити і випити кави-чаю, безплатно отримати туристичну карту Тернополя, при­дбати сувеніри тощо.

Як повідомив журналістам директор КП «Туристично-інформаційний центр» Тарас Ковальчук, усі кошти, що надходитимуть від діяльності цього закладу, використовуватимуть, знову ж таки, на розвиток туризму. Також він поділився деякими цікавими для туристів планами на найближче майбутнє, детальніше про які можна буде дізнатися на сайті центру — vse.te.ua (чотирма мовами, до речі).

В цілому ж, як розповів присутній на відкритті центру представник Тернопільської міськ­ради, першочергову увагу у «файному місті» планують надавати розвитку подієвого та релігійного туризму, а ще — задіяти нарешті у цій справі потенціал унікальних тернопільських підземель.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути