chrome firefox opera safari iexplorer

Рік «кадрової імпотенції» парламенту

19 червня 2017 о 15:08

Вже набили оскому розмови про вічні канікули народних депутатів, про їхні прогули та кнопкодавство… Але я не про це. Я про здатність (тобто потенціал) до виконання найважливішої — кадрової функції парламенту: призначення та звільнення посадових осіб.

Нагадаю, останнє кадрове рішення Верховної Ради було... 7 липня 2016 року і стосувалося призначення членів НБУ.

Вже майже рік депутати не можуть домовитися та віднайти 226 голосів у справі обрання ЦВК, Рахункової палати, Уповноваженого з прав людини, членів наглядових рад та конкурсних комісій...

Нагадаю: нині в Уряді працюють в.о. міністра охорони здоровʼя і два міністри, які подали у відставку.

Та що там Уряд, у самій ВР досі в.о. голів Комітетів:

  • з питань аграрної політики та земельних відносин;
  • з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;
  • з питань європейської інтеграції;
  • з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України;
  • з питань науки і освіти;
  • з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки;
  • а також — Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

Тож, коли вчергове почуєте про унікальний і ефективно працюючий «парламент воюючої країни», запитайте: а що там з кадрами?!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути