chrome firefox opera safari iexplorer

Чому необхідно збільшувати кількість працюючих, а не зменшувати кількість пенсіонерів і Чому НВФ краще за МВФ?

26 вересня 2017 о 17:09

Нині у дискусії про зменшення дефіциту Пенсійного фонду і так звану пенсійну реформу уряд переймається насамперед питанням: «Як зменшити кількість пенсіонерів в Україні?».

Як на мене, головне питання в іншому: «Як збільшити кількість ПРАЦЮЮЧИХ в Україні?». Тут додам: ОФІЦІЙНО працюючих!

Тому без зміни стратегії влади у справі пенсійної реформи, годі сподіватися на успіх.

Подібна ситуація — з МВФ і не завжди адекватними вимогами для нашої національної економіки в обмін на міжнародні кредити. Натомість, було би набагато перспективнішим знайти взаємовигідний формат співпраці держави з тимчасово працюючими за кордоном (так званими заробітчанами).

Доки національний ринок праці не здатний конкурувати з європейським за рівнем зарплати, важливо створити найвигідніші та найпростіші умови руху коштів заробітчан в Україну і з України. Це допоможе залучити більше грошей в українську економіку і, фактично, створить своєрідний Національний валютний фонд (НВФ). Але, звичайно, це не знімає з порядку денного і потребу у створенні нових робочих місць в країні через стимулювання роботодавців із одночасним збільшенням відповідальності за «сірі» заробітні плати.

За будь-яких обставин, очевидно: для нашої країни НВФ значно краще і вигідніше за МВФ!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути