chrome firefox opera safari iexplorer

Інститут книги: лого й перші керівники відділів

21 вересня 2017 о 12:46

На Форумі видавців у Львові директорка Інституту книги Тетяна Терен представила логотип Українського інституту книги, який створили Марія Норазян та Ілля Павлов (харківська студія “Grafprom”).

Про це пише ЛітАкцент.

Також Інститут книги оголосив, що працює над розробленням структури, що відповідатиме за основні напрями діяльності, й представив очільників окремих відділів.

Насамперед Тетяна Терен представила свою заступницю Анастасію Левкову, яка до того 10 років працювала арт-директоркою мережі книгарні “Є”.

Також в Інституті працюватимуть такі відділи:

  • Відділ міжнародних відносин.
  • Відділ книговидання та книгорозповсюдження.
  • Відділ промоції та організації подій – його очолила Анастасія Герасимова, літературознавиця й журналістка.
  • Експертним відділом опікуватиметься Ярина Цимбал (зокрема, розпочне роботу з програми “Українська книга”).
  • Відділ співпраці з бібліотеками та оцифрування очолив Ростислав Семків, який до цього виконував обов'язки в.о. директора Інституту книги.

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути