chrome firefox opera safari iexplorer

Пільги зі сплати земельного податку можуть скасувати

11 жовтня 2017 о 15:30

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким пропонується скасувати для громадян пільги при сплаті земельного податку, повідомляє Українське право.

Автор законопроекту — депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Барна.

Зокрема, із Податкового кодексу хочуть вилучити норму про звільнення від сплати земельного податку інвалідів першої і другої групи, пенсіонерів, осіб, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Ініціатор законопроекту переконаний, що держава повинна рухатися в напрямку скасування будь-яких пільг, пов’язаних із наданням послуг чи здійсненням оплати, які мають корупційну складову та що передалися нам з комуністичного минулого, а натомість люди мають отримувати достойну заробітну плату.

«Коли мова йде про землю, то при раціональному її використанні на ній можна вирощувати великі врожаї, які будуть давати значні прибутки, що можуть складати десятки тисяч гривень з одного гектара. Тому, земельний податок в розмірі 100 чи 200 гривень за гектар не буде суттєвим та кожен громадянин спроможний його сплатити. Тобто, це не є значна сума для кожної окремої людини, але в цілому для села, громади це буде серйозним поповненням до місцевого бюджету»,- йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути