chrome firefox opera safari iexplorer

Пільги зі сплати земельного податку можуть скасувати

11 жовтня 2017 о 15:30

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким пропонується скасувати для громадян пільги при сплаті земельного податку, повідомляє Українське право.

Автор законопроекту — депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Барна.

Зокрема, із Податкового кодексу хочуть вилучити норму про звільнення від сплати земельного податку інвалідів першої і другої групи, пенсіонерів, осіб, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Ініціатор законопроекту переконаний, що держава повинна рухатися в напрямку скасування будь-яких пільг, пов’язаних із наданням послуг чи здійсненням оплати, які мають корупційну складову та що передалися нам з комуністичного минулого, а натомість люди мають отримувати достойну заробітну плату.

«Коли мова йде про землю, то при раціональному її використанні на ній можна вирощувати великі врожаї, які будуть давати значні прибутки, що можуть складати десятки тисяч гривень з одного гектара. Тому, земельний податок в розмірі 100 чи 200 гривень за гектар не буде суттєвим та кожен громадянин спроможний його сплатити. Тобто, це не є значна сума для кожної окремої людини, але в цілому для села, громади це буде серйозним поповненням до місцевого бюджету»,- йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути