chrome firefox opera safari iexplorer

«Україна реальна» як «місія нездійсненна» для телебачення?!

17 листопада 2017 о 12:31

Популярно про те, чому на українському телебаченні ВІДСУТНЯ професійна, фахова дискусія про реальні проблеми людей, натомість ПРИСУТНЯ неймовірна кількість політичних клоунів і неадекватів.

Для розуміння ситуації варто знати і розуміти головні завдання власників медіа, а отже і збагнути їхню місію.
Пропоную авторську версію ТВ-місій популярних каналів:

  • канал «Україна» — шанувати благодійні проекти Ахметова, поважати Донбас і підтримувати Порошенка, Гройсмана і Ляшка;
  • канал «Інтер» — сумувати за Радянським Союзом і його надбаннями, підтримувати «Опоблок», УПЦ Московського патріархату і політичних союзників Льовочкіна;
  • канал «1+1» — підтримувати реформи Яценюка-Гройсмана-Авакова, шанувати Коломойського і його політичні проекти та ненавидіти його ворогів;
  • канали ICTV, «Новий», «СТБ» — підтримувати реформаторський курс Порошенка-Гройсмана-Парубія, пропагувати благодійну діяльність Пінчука-Кучми, сприяти новому політичному поколінню, типу Вакарчука і К°;
  • «UA:Перший» (Суспільний) — підтримувати ідею суспільного мовлення і належного бюджетного фінансування каналу, допомагати єврооптимістичним політикам і, звичайно, Авакову;
  • 112 канал — підтримувати баланс між «експертами» від Порошенка, Гройсмана та «Опозиційним блоком», переживати за долю російськомовного населення і не забувати про гасло «жодного інформаційного дня без Рабіновича і Гордона»;
  • «Ньюзван» — знати, що головна і спрямовуюча сила — це партія «За життя» та її очільники Рабінович і Мураєв і їх друзі й союзники Медведчук, Савченко та інші, переконувати, що без російської мови та культури Україна не відбудеться;
  • « Прямий» — прямо і чітко пояснювати безальтернативність курсу Порошенка і його бізнес-друзів, дозволяти Ганапольському сумувати за світовою російськомовною культурною спадщиною…

І от за таких обставин: куди простому українцю податися і дискутувати про проблеми людей, якщо його безкоштовно ніде не чекають?!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

14 жовтня

Інші дати
Віктор Баранов
1950 – український поет, прозаїк, перекладач. Автор численних поетичних збірок, повістей та романів. Лауреат літературних премій імені Є. Плужника та О. Гірника.
 
Розгорнути
Народився Лесь Сердюк
(1940, м. Харків - 2010) - український актор. Знявся  в понад 90 фільмах ("Загибель ескадри", "Як гартувалася сталь", "Батальйони просять вогню", "Гетьманські клейноди", "Мамай", "Тарас Бульба").
Розгорнути
Народилася Раїса Кириченко (Корж)
(1943,  с. Землянки Полтавської області - 2005) - українська співачка (мецо-сопрано), народна артистка УРСР. Лауреат державної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Кращі пісні: "Чураївна", "Козачка", "Стремено", "Жіноча доля", "Мамина вишня".
Знову наснилось дитинство, Тепле, як гарна весна. Вишня вдіглася в намисто,Мама щаслива й сумна. Там за село проводжала Долю мою молоду... Щедро мені щебетала Мамина вишня в саду. (Слова Дмитра Луценка, музика Анатолія Пашкевича)
Розгорнути
Покрова Пресвятої Богородиці
Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князі Андрії Боголюбським, який і збудував першу на Русі Покровську церкву. Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та особливо шанували ікони Покрови.
Розгорнути
День українського козацтва
Гей, на горі там женці жнуть, А попід горою, яром, долиною Козаки йдуть. Гей, долиною, гей, Широкою козаки йдуть... (Українська народна пісня)
Розгорнути