chrome firefox opera safari iexplorer

В УНІАНі презентують унікальний проект, аналогів якому в Україні немає

06 листопада 2017 о 12:41

У вівторок 7 листопада о 12.00 в прес-центрі «УНІАН» відбудеться презентація унікальної експозиції галереї-музею «Історія становлення української нації».

У презентації візьмуть участь:

Валерій Галан — автор проекту, засновник, керівник галереї-музею «Історія становлення української нації».

Оксана Федоренко – громадський діяч, директор БФ «Фундація Розвитку».

Микола Томенко – український політик та громадський діяч, професор КНУ імені Тараса Шевченка, автор проекту «7 чудес України».

Ігор Пономарчук – засновник і генеральний директор Київського міського музею «Духовні скарби України».

Михайло Відейко – доктор історичних наук, зав. Науково-дослідною лабораторією археології історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка.

На прес-конференції йтиметься про те, для чого був створений музей Історії становлення української нації. Також будуть визначені  основні напрями проекту, його мету, ціль, аудиторію українців, на яких націлений даний проект.

Організатори проекту також коротко розкажуть про експозицію та унікальні технології, які використають в процесі демонстрації експонатів.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути