chrome firefox opera safari iexplorer

«Український щорічник» увійшов в топ-5 найкращих щоденників

20 грудня 2017 о 10:37

Українські компанії планувальникам намагаються всіляко догодити, випускаючи річні блокноти на будь-який смак, передає Depo.ua.

Планери від Orner

Недатовані органайзери «Я та мої плани», I have a plan, «Мрій кожну мить» мають окремі розділи для розпису цілей на місяці і тижні, а також сторінки для створення «дошки візуалізації», розділи, присвячені фільмам і книжкам.

Настрій підвищують емоційні малюнки.

Ціна: 450 грн

Український щорічник

Дуже традиційний планер з національним колоритом. Мотивація до дії підкріплюється афоризмами відомих українців, історіями успіху та внеску у розвиток держави. Також є фото видатних українських пам'яток.

Є можливість складати плани на місяць та спеціальна сторінка для позначення днів народжень рідних та друзів.

Ціна: 120 грн

SunDays Planner

Доволі яскраві блокноти розраховані на 60 тижнів, мають життєствердний дизайн і купу додаткових опцій. Зокрема користувачу пропонують скласти список бажань і подарунків, список речей, які треба взяти у подорож, а також речей, які необхідно зробити перед вечіркою і, звісно ж, списки покупок.

Ціна: 486 грн

Пошуршимо?

Блокнот «Мій супер рік» пропонує визначати пріоритети кожного місяця, а за ним і тижня, і, аби все вдалося, пропонує такі коуч-інструменти як колесо балансу, матриця задач та інші.

Ціна: 449 грн

365 яскравих днів

Розробники цього планеру пропонують відмовитися від формату блокноту, натомість користуватися змінними аркушами, на кожному з яких пропонується розписувати план на місяць. Календар виконано на крафтовому папері, а настрою додають тематичні наліпки, з яких можна зрозуміти, що сьогодні у вас, припустимо, подорож або похід в кафе з приятелем.

Розділи: Суспільство

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути