chrome firefox opera safari iexplorer

«Український щорічник» увійшов в топ-5 найкращих щоденників

20 грудня 2017 о 10:37

Українські компанії планувальникам намагаються всіляко догодити, випускаючи річні блокноти на будь-який смак, передає Depo.ua.

Планери від Orner

Недатовані органайзери «Я та мої плани», I have a plan, «Мрій кожну мить» мають окремі розділи для розпису цілей на місяці і тижні, а також сторінки для створення «дошки візуалізації», розділи, присвячені фільмам і книжкам.

Настрій підвищують емоційні малюнки.

Ціна: 450 грн

Український щорічник

Дуже традиційний планер з національним колоритом. Мотивація до дії підкріплюється афоризмами відомих українців, історіями успіху та внеску у розвиток держави. Також є фото видатних українських пам'яток.

Є можливість складати плани на місяць та спеціальна сторінка для позначення днів народжень рідних та друзів.

Ціна: 120 грн

SunDays Planner

Доволі яскраві блокноти розраховані на 60 тижнів, мають життєствердний дизайн і купу додаткових опцій. Зокрема користувачу пропонують скласти список бажань і подарунків, список речей, які треба взяти у подорож, а також речей, які необхідно зробити перед вечіркою і, звісно ж, списки покупок.

Ціна: 486 грн

Пошуршимо?

Блокнот «Мій супер рік» пропонує визначати пріоритети кожного місяця, а за ним і тижня, і, аби все вдалося, пропонує такі коуч-інструменти як колесо балансу, матриця задач та інші.

Ціна: 449 грн

365 яскравих днів

Розробники цього планеру пропонують відмовитися від формату блокноту, натомість користуватися змінними аркушами, на кожному з яких пропонується розписувати план на місяць. Календар виконано на крафтовому папері, а настрою додають тематичні наліпки, з яких можна зрозуміти, що сьогодні у вас, припустимо, подорож або похід в кафе з приятелем.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути