chrome firefox opera safari iexplorer

Дві України на одній території: як таке можливо?

07 березня 2018 о 11:39
valova.te.ua

Одна країна дуже процвітаюча. Експортує в 223 країни свої товари (зі 193 існуючих!). В цій Україні, за словами президента, «нульова толерантність до корупції», а General electric вбачає значні перспективи економічного розвитку.

Пенсіонери радісно посміхаються з телеекранів і радіють, що отримали більшу пенсію. Освітяни розповідають, як вони позбулися «радянських методів освіти» і користуються найкращими світовими.

Тут зарплата  у всіх зростає олімпійськими темпами – аж на 19% за рік, а долар піддається лише незначним сезонним коливанням. Громади отримали стільки грошей, що не знають куди їх витратити.

Тут уряд проводить роботу з громадянами щодо впровадження реформ і отримує колосальну підтримку.

В цій країні живуть небагато людей – уряд, Верховна Рада, президент та їхні товариші.

ДЕ ЖИВЕМО МИ З ВАМИ?

Ми живемо в Україні, де сальдо зовнішньої торгівлі України “пішло в мінус” на 5 мільярдів доларів, що в 2,2 рази більше показника перших 10 місяців 2016 роки (2,33 млрд доларів).

Голова НАЗК отримала 1 мільйон грн. зарплати за 2017 рік, а громадяни за опитуваннями визначають другою проблемою, після війни на Донбасі, КОРУПЦІЮ.

Ми живемо в країні, де європейські партнери публічно й принизливо забирають гранти на розвиток у чиновників через хабарництво та тіньові схеми.

Мінімальна пенсія у нас складає 50$, а тих, хто її отримує 7 із 12 млн пенсіонерів. Мінімальна заробітна плата не дотягує і до 150$.

Ми живемо в країні, де олімпійський темп має не зарплата, а ціни на продукти (18-20%, а на м’ясо 37%) .

У нас громади змушені закривати заклади освіти через брак коштів на їх утримання. Взимку ніхто не навчається – дорого.

За соціологічними опитуваннями «Рейтинг» більше 50% вважають, що в найближчі 5 років ситуація або не зміниться, або навіть загостриться. 50% мріють, щоб їхні діти проживали за кордоном і 15% українців благають – нехай вже буде так, аби не гірше.

Валентина Різник,

Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»

Розділи: Політика

10 жовтня

Інші дати
Атена Пашко 
1931 – поетеса, громадсько-політична діячка. Автор збірок «На перехрестях», «На вістрі свічки», «Лезо моєї стежки». Голова Спілки українок України (1991–2001), президент Благодійного фонду В’ячеслава Чорновола (з 1999 р.).
Розгорнути
День працівників стандартизації та метрології України
14 жовтня - Всесвітній день стандартів. Саме цього дня 1946 року в Лондоні в приміщенні Інституту цивільних інженерів відкрилася конференція національних організацій по стандартизації. Результатом її роботи стало заснування нової Міжнародної організації по стандартизації ISO (з грецької isos - рівний). У 1970-му Президент ІSО пан Фарук Сунтер (Туреччина) запропонував 14 жовтня відзначати Всесвітній день стандартів, для того, щоб підкреслити важливість стандартизації для всієї світової економіки, активізувати її роль як основного помічника не тільки промисловості, торгівлі, а й урядів і споживачів усього світу. День працівників стандартизації та метрології в Україні на підставі Указу Президента № 910/2002 від 08.10.2002 відзначається щорічно 10 жовтня.
Розгорнути
Народився Михайло Драй-Хмара
(1889, с.Малі Канівці, Черкаська область - 1939) — український поет-неокласик, літературознавець, перекладач, поліглот (знав 19 мов).
Дерзайте, лебеді: з неволі, з небуття веде вас у світи ясне сузір'я Ліри, де пінить океан кипучого життя... (Михайло Драй-Хмара)
Розгорнути