chrome firefox opera safari iexplorer

Перлина на Росі. Микола Томенко презентував білоцерківцям фільм про їхнє рідне місто

23 березня 2018 о 12:41

Україна є справжньою «терра інкогніта» для своїх громадян. Розкрити туристичний потенціал рідної країни, показати її неповторні куточки і висвітлити грандіозні історичні події покликаний проект Миколи Томенка.
Він особисто презентував фільм для представників громадськості Білої Церкви.

Місто на Росі перемогло у Всеукраїнській акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Зал кінотеатру імені Довженка ледь вмістив освітян, краєзнавців, працівників культури та пересічних громадян, які активно слідкують за міськими подіями. З нагоди показу фільму присутніх привітав міський голова Геннадій Дикий.

«Ми орієнтувалися на активність місцевих громад, бо фільм є інструментом, завдяки якому про своє місто, його привабливість можна заявити на всю Україну. Прикро, але не всі телеканали готові взяти на показ створені нами стрічки. Ми ж надаємо їх безоплатно. Наразі ведемо переговори, щоб показувати фільми на «Плюсах», – сказав Микола Томенко.

Після перегляду фільму ініціатору акції «7 чудес України» подарували фотоальбом про Білу Церкву, а також футболку і сумку з новими логотипами міста. А для білоцерківців сюрпризи не закінчилися. Кінотеатру, який носить ім’я класика світового кінематографу Довженка, Микола Томенко і Євген Суслов вручили зібрання фільмів Олександра Петровича. Тепер у Білої Церкви є всі можливості для показу кінострічок, які мали значний вплив на розвиток кіномистецтва.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути