chrome firefox opera safari iexplorer

У Держстаті порівняли українські зарплати з європейськими

11 березня 2018 о 09:28
Infolight

У четвертому кварталі 2017 року погодинна зарплата українців склала 53,4 грн або трохи менше двох доларів.

Про це йдеться на сайті Держстату, – повідомляє facenews.ua.

Згідно з інформацією, найбільш високий рівень погодинної оплати був зафіксований в Києві. Зокрема, в столиці за годину роботи можна було отримати 81,5 грн – 3 дол., При цьому найнижчим рівнем оплати відзначилася Чернігівська область – 42 грн за годину.

Якщо порівнювати з іншими країнами, то в Данії за годину роботи можна отримати в середньому 40 євро – 1,306 тис. грн. Цей показник майже в 16 разів більше, ніж в українській столиці.

Погодинна форма оплати праці є основною формою в більшості розвинених країн. Співробітники можуть додатково підзаробити по закінченню основного 8-годинного робочого дня. Дана форма оплати є зручною для тих, хто бажає працювати неповний робочий день.

Міжнародна Організація Праці (МОП) ще на початку 2000-х років рекомендувала мінімальну погодинну оплату праці на рівні 3-4 доларів.

Вона створена в 1919 році, з 1946 року є спеціалізованою установою ООН. Згідно зі своїм Статутом МОП покликана сприяти встановленню загального і міцного миру на основі соціальної справедливості шляхом поліпшення умов праці.

Раніше, принципових безсрібників серед керівників держав в історії людства було небагато. Відверто кажучи, їх практично не та було. Така вже людська природа, що, дорвавшись до влади, вона вимагає більше золота. 

Джерело: zik.ua
Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути