chrome firefox opera safari iexplorer

До Дня перепоховання Т.Г. Шевченка в Києві відбулась презентація унікальних екслібрисів

21 травня 2018 о 16:29

До Дня перепоховання Т.Г.Шевченка в столичному Національному музеї літератури відбулася  презентація виставки екслібрисів Бориса Романова «Мій Шевченко». Борис Романов – художник, графік, дизайнер, член Національної спілки художників України, лауреат і дипломант міжнародних конкурсів та виставок екслібрисів. Учасник всеукраїнських художніх виставок та міжнародних виставок малої графіки.

Особливе місце у творчості Б.Романова займає Шевчен­кіана. Для нього вже стало традицією щорічно до дня народження Кобзаря створювати екслібрис. Яскраві книж­кові знаки художник присвячує як своїм друзям, так і ві­домим в Україні письменникам, науковцям, художникам, акторам, музикантам.

У презентації взяли участь громадський та політичний діяч Микола Томенко, народна артистка України Світлана Мирвода, дівочий ансамбль «Ангельорус» музичної школи №23 міста Києва, письменники, волонтери.

Виставка триватиме до 24 травня.

 

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути