chrome firefox opera safari iexplorer

Парк «Київська Русь» запрошує на фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»

11 червня 2018 о 15:32
turystam.in.ua

Древній Київ у «Парку Київська Русь», що на Київщині, запрошує всіх 16 та 17 червня 2018 року долучитися до дивовижного світу кінних бойових мистецтв. Протягом цих двох днів проходитиме надзвичайно вражаючий захід – Фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи», який щороку збирає кращих кінних лучників України та зарубіжжя.

«Парк Київська Русь» представляє собою унікальний проект, що не має аналогів у всьому світі. Це наукове відтворення та будівництво Древнього Києва Х століття у його натуральних розмірах, у масштабі 1:1. На території понад 20 га гостей чекає можливість побачити шедеври дерев’яної архітектури столиці Київської Русі, а також відчути атмосферу величної епохи.

З 10:00 Древній Київ відкриває ворота для відвідувачів, а отже можна буде пройтись вуличками міста, покататись на коні та постріляти з лука, відкарбувати монету та пролетіти на канатному спуску над озером, посмакувати середньовічними стравами та відвідати музеї на території, приміряти костюми часів Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію. А з 13:45 розпочнеться програма з виступами кінного та пішого театру, іграми та розвагами з гостями, танцювальними флеш-мобами та, звичайно, з ключовою подією заходу – турніром з верхової стрільби з лука.

Турнір кінних лучників – це вкрай складне завдання для учасників змагань і, в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів. Стрільба кінних лучників буде проходити в денному і нічному форматі. Крім того, каскадери та актори кінно-трюкового театру Древнього Києва покажуть свою майстерність у володінні різними видами середньовічної зброї: луками, мечами, списами. А також вершники та їх вірні коні покажуть елементи бойової джигітовки, демонструючи трюки, які зараз використовуються в показових виступах, а в минулому допомагали в атаці або рятували життя в бою.

Відвідувачам представлять унікальну живу колекцію коней історичних порід. Благородні пращури цих коней возили величних історичних постатей, таких як Олександр Македонський, Дарій Великий, аристократів Заходу і Сходу, їх швидкістю і витривалістю захоплювалися в усі часи. На цих легендарних породистих скакунах і виступатимуть учасники фестивалю.

Увечері гостей чекає видовищна нічна програма зі стрільбою з требушету палаючими ядрами. А для тих, хто вирішить продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на ночівлю при попередньому бронюванні місць в будинку готельного типу «4 кімнати» та хостелі.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути