chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Досі немає остаточного тексту Бюджету-2019

28 листопада 2018 о 13:10
zn.ua

Вже забули про владну істерію про необхідність ухвалення “нічного бюджету” саме 22-23 листопада. Бо якщо не буде бюджету, – казали нам,- саме в ці дні, то кредиту МВФ, зарплат, пенсій і щастя загалом НЕ БУДЕ!

Нині, на 5 день після ухвалення “нічного, виборчого і п`яного” бюджету остаточного тексту головного фінансового документу країни, за який голосували депутати, ДОСІ НЕ МАЄ!

Історія питання

Гордістю Уряду Гройсмана є ВЧАСНІСТЬ підготовки бюджету. Проте, як можемо прочитати у Висновку Бюджетного комітету це не зовсім так. Зокрема, у відповідності із чинним законодавством проект доопрацьованого бюджету повинен був поданий у двотижневий термін (не пізніше 3 листопада). Реально він надійшов у електронному вигляді… увечері 19 листопада. Тобто, на 16 ДНІВ ПІЗНІШЕ.

З огляду на це, Комітет констатував, що “не мав достатнього часу для проведення РЕАЛЬНОГО АНАЛІЗУ доопрацьованого бюджету. Більше того, Комітет з питань бюджету визнав у Висновку, що до доопрацьованого бюджету НЕ НАДАНО належних фінансово-економічних обґрунтувань.

Отож, невчасно поданий і неналежно обґрунтований бюджет було ухвалено, зокрема і шляхом масового кнопкодавства.

Наша команда Громадського руху “Рідна країна” в рамках проекту “НАШБЮДЖЕТ – ПІД ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ” продовжує моніторити цей документ і ближчим часом запропонує аналіз найбільш корупційних статтей бюджету.

Ми перевіримо і поінформуємо:
– чи неіснуючий фонд Петра Порошенка отримав МІЛЬЯРД гривень;
– чи існуючий Український культурний фонд, який очолює дружина Президента отримав 708 МІЛЬЙОНІВ грн;
– чи своєрідний фонд Гройсмана отримає майже 5 МІЛЬЯРДІВ грн для фінансування виборчих округів провладних депутатів;
– чи депутати-лобісти передбачили для аграрних олігархів Косюка і Веревського МІЛЬЯРДИ бюджетної дотації;
-чи дійсно створено нову Реєстраційно-тендерну палату…

П.С. Між іншим, Урядовий кур`єр, який сьогодні опублікував старий Указ Президента про 60-денний воєнний стан на всій території України отримав 13.5 млн грн бюджетних коштів.

Микола Томенко

лідер партії Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути