chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Вшанувати пам`ять жертв голодомору мають право всі, а не лише за “списками президента”

24 листопада 2018 о 16:12

Меморіал жертвам голодомору закрили для відвідувачів. Сьогодні в Києві правоохоронці не пропускали бажаючих вшанувати пам`ять жертв голодомору.

Команда “Рідної країни” традиційно пройшлась пішою ходою до музею, проте на вході їх зустріли правоохоронці, повідомивши, що вхід на територію лише за спискам та документами. За словами правоохоронців, вхід збираються відкрити для вільного доступу лише після від`їзду президента. Вшанувати память жертв голодомору вдалося  лише після півгодинних переговорів.

Лідер партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко так прокоментував ситуацію, яка відбулася біля меморіалу:

“Добре, що після переговорів з представниками відповідних органів, хоч і під їх пильним наглядомнам, нашій делегації таки дозволили покласти квіти. Ми довго боролись за свободу та рівність, а в підсумку повернулись туди, з чого починали – перекритих доріг та закритих персонально для посадовців територій. Не можна любити і вшановувати історію України “по списках президента”.

Розділи: Суспільство

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути