chrome firefox opera safari iexplorer

В Боярській лісовій дослідній станції відкрили лінію обробки пиломатеріалів

15 травня 2019 о 16:40
nubip.edu.ua

Голова наглядової ради НУБІП та ініціатор закону про мораторій на вивезення лісу-кругляка Микола Томенко відвідав Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів та природокористування  «Боярська лісова дослідна станція», де сьогодні запустили нову лінію обробки обрізних пиломатеріалів.

«Сьогодні НУБІП показує чудовий приклад, як  можна відновлювати деревообробну галузь, працювати над системою газозаміщення та створення нових робочих місць. Розширення виробництва на Боярській лісовій дослідній станції також дає можливість студентам, які навчаються на відповідних спеціальностях, здобути потрібні навички та займатися науково-практичною діяльністю.»

До відкриття такого цеху підштовхнула загальноукраїнська криза з реалізації лісоматеріалів круглих.

У розмові з журналістами Микола Томенко зазначив, що для того, аби такі події, як в Боярській лісовій дослідній станції, стали не виключенням, а нормою,  потрібно системно працювати в цій сфері.

«На сьогоднішній день п`ятий рік Державне агентство лісових ресурсів не має керівника і не зрозуміло як ця галузь взагалі працює, оскільки відсутня елементарна програма розвитку та стратегія. Налагодити систему можливо лише постійною роботою та виключення корупційної складової з цієї сфери. А поки ми будемо всіляко підтримувати такі поодинокі ініціативи впровадження нових технологій у виробництві деревини.» 

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути