chrome firefox opera safari iexplorer

Київські станції метро пронумерують

29 липня 2011 о 16:27

Київське метро зроблять зручним для іноземців, змінивши систему навігації для пасажирів. Про це заявив начальник КП "Київський метрополітен" Володимир Федоренко, пише Кievpress.net.

За його словами, за лініями офіційно закріплять колір, а станції пронумерують.

«Ми плануємо вдосконалити систему навігації пасажирів: кожній лінії привласнити колір, кожній станції надати номер. Як це зроблене, наприклад, у Сеулі. Це зручно для іноземних туристів, яким важко запам'ятати українські назви станцій», — сказав керівник столичної підземки.

Крім того, за словами Федоренка, враховуючи постійний приріст населення столиці, сьогодні існує необхідність збільшувати рухомий склад та зменшувати інтервали руху між потягами.

«Ми врахували ці особливості в проекті Стратегії. Відтак, на нових лініях у нас запроектовані станції, розраховані на шість вагонів. Це значно збільшить пропускну спроможність метрополітену. На жаль, на діючих станціях не можна збільшувати довжину рухомого складу, оскільки для цього доведеться закривати на тривалий час станцію, щоб розширювати і добудовувати її на 20 м у довжину, а це не доцільно», — пояснив керівник столичної підземки.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути