chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Масовий спорт в Києві можна повернути через школи

13 вересня 2019 о 13:49

В рамках Всеукраїнської акції «Здоровим і спортивним бути модно» лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко провів урок фізкультури для дітей столичної школи №151. Він також привітав учнів та викладачів закладу з відновленим спортивним майданчиком. 

Як віцепрезидент Національного олімпійського комітету, він відзначив кращих спортсменів корисними подарунками, а від команди «Рідної країни» Микола Томенко передав літературу для бібліотеки та спортивний інвентар для занять спортом. 

Під час виступу Томенко зазначив, що основним з пріоритетних напрямків держполітики має бути активна підтримка спортивних секцій в школах та вузах.

«Справа в тому,що в Україні і, зокрема в Києві, створити європейську спортивну інфраструктуру з нормальними залами, майданчиками та басейнами можна лише шляхом реконструкції старих в школах та вузах. Це пов’язано з тим, що нинішня столична влада так захопилася будівництвом хмарочосів, що в місті фізично вже немає місця де створювати спортивну інфраструктуру, яка б сприяла підтримці здорового способу життя.»

Ініціатор акції пояснив, що столиці необхідна спеціальна програма по розвитку масового спорту серед молоді.

«Добре, що в школі 151 все ж збудували якісний спортивний майданчик. На його відновлення було витрачено не мало часу, але я вважаю, що потрібно створити для столиці спеціальну програму по відновленню та
реставрації дитячих спортивних майданчиків та басейнів, які хоч і в занедбаному стані, та все ж збереглися в школах Києва.»

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути