chrome firefox opera safari iexplorer

Чому українцям заборонили вболівати за український футбол?

15 листопада 2019 о 16:15
ua-football.com

Проблема трансляції спортивних заходів неодноразово піднімали спортсмени та громадські діячі. Зокрема, віце-президент НОК Микола Томенко зазначив, що ігнорування теми фізкультури та спорту телеканалами є ганебною антипатріотичною практикою. 

«Я закликав в свій час профільного міністра Володимира Бородянського, як керівника СТБ, який у той час закрив всі спортивні програми, виправитись і разом з очільниками комерційних каналів повернути спорт на екрани. Потім Ахметова і К. дозволити простим українцям вболівати за збірну України з футболу та інші наші клуби, які виступають в Єврокубках.»

Томенко нагадав, що тепер ці трансляції відбуваються за окрему плату на телеканалі «Футбол».

"Я маю сотні звернень людей, особливо з сільської місцевості, з проханням повернути футбол на доступні канали. Вони справедливо пишуть: «Забрали у нас школи та лікарні, залиште хоч футбол».

Нагадаємо, що вчорашній матч Україна-Естонія українці мали можливість переглянути лише за оплату.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути