chrome firefox opera safari iexplorer

Підтримуємо петицію "Про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (україноненависництву)

17 листопада 2021 о 12:21

543! – це кількість людей, станом на сьогодні, що підтримали електронну петицію  

«Про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (україноненависництву)».

Цю важливу петицію ( №22/124846-еп) на сайті Президента України 21 жовтня ініціював Микола Томенко.

 Поширюйте, залучайте своїх друзів та знайомих, які не будуть чекати і спостерігати, як дехто дозволяє собі публічно принижувати українців, зневажаюти українську мову та культуру.

Витративши кілька хвилин на підписання петиції, ви долучаєтесь до виправлення несправедливої прогалини в законодавстві, яка призвела до того, що українці не захищені у своїй власній країні.

Проголосувати та підтримати (це нескладно і безкоштовно) петицію можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/124846?fbclid=IwAR0-78GbmHrYiNp7JdszP5Ve6wYxYwW6fia1llw215RaMjvuaXB3Ysz2sfU

Час ще є!  Ми з вами можем спонукати керівництво держави виступити з законодавчою ініціативою  щодо прийняття  відповідного закону, в якому чітко визначити  поняття українофобії (україноненависництва),  як форми дискримінації українців в їх рідній країні!

Не будемо байдужими до того, за що поклали життя мільйони наших предків і нинішні захисники української державності, — жити вільною, незалежною у всьому нацією!

Тільки об'єднавшись в боротьбі навколо наших національних духовних, культурних історичних та інших цінностей ми матимемо достойне майбутнє!

Розділи: Громадянська

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути