chrome firefox opera safari iexplorer

Підтримуємо петицію "Про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (україноненависництву)

17 листопада 2021 о 12:21

543! – це кількість людей, станом на сьогодні, що підтримали електронну петицію  

«Про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (україноненависництву)».

Цю важливу петицію ( №22/124846-еп) на сайті Президента України 21 жовтня ініціював Микола Томенко.

 Поширюйте, залучайте своїх друзів та знайомих, які не будуть чекати і спостерігати, як дехто дозволяє собі публічно принижувати українців, зневажаюти українську мову та культуру.

Витративши кілька хвилин на підписання петиції, ви долучаєтесь до виправлення несправедливої прогалини в законодавстві, яка призвела до того, що українці не захищені у своїй власній країні.

Проголосувати та підтримати (це нескладно і безкоштовно) петицію можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/124846?fbclid=IwAR0-78GbmHrYiNp7JdszP5Ve6wYxYwW6fia1llw215RaMjvuaXB3Ysz2sfU

Час ще є!  Ми з вами можем спонукати керівництво держави виступити з законодавчою ініціативою  щодо прийняття  відповідного закону, в якому чітко визначити  поняття українофобії (україноненависництва),  як форми дискримінації українців в їх рідній країні!

Не будемо байдужими до того, за що поклали життя мільйони наших предків і нинішні захисники української державності, — жити вільною, незалежною у всьому нацією!

Тільки об'єднавшись в боротьбі навколо наших національних духовних, культурних історичних та інших цінностей ми матимемо достойне майбутнє!

Розділи: Громадянська

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути