chrome firefox opera safari iexplorer

В Національному Шевченківському заповіднику в Каневі пошанували Григорія СКОВОРОДУ, Тараса ШЕВЧЕНКА і Павла ТИЧИНУ

01 лютого 2022 о 10:19

27 січня, в День народження Павла ТИЧИНИ, відомий літературознавець Сергій ГАЛЬЧЕНКО презентував своє нове видання «Павло ТИЧИНА: за всіх скажу, за всіх переболію…». Головна ідея видання мало знаних поезій та спогадів про КЛАСИКА української літератури полягає у потребі розповісти про невідомого ГЕНІЯ — раннього ТИЧИНУ, бо поета комуністичної доби, якого перетворили на БЛАЗНЯ, ми й так знаємо.

МиколаТоменко, у свою чергу, презентував своє нове видання «Український щорічник: Григорій СКОВОРОДА». Він запропонував підхід — за яким варто популяризувати НАЙВИЗНАЧНІШІ досягнення наших історичних і культурних діячів, а не вишукувати їхні помилки з огляду на рівень наших знань та статусу НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ 21 століття. Бо окрім наших відкритих ворогів — українофобів, не меншу біду УКРАЇНСЬКІЙ СПРАВІ нині приносять сенсаційні «розвідки креативних космополітів» або «наукові викриття» патріотичних нарцисів і снобів. 

Пам‘ятаємо нашу історію! Шануємо наших героїв!

П.С. Подяка очільниці Шевченківського заповідника в Каневі Валентині КОВАЛЕНКО за організацію заходу та підтримку наших українських проектів

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути