chrome firefox opera safari iexplorer

Київські виставки потрапили до топ-15 світового рейтингу

22 грудня 2015 о 10:27

До міжнародного рейтингу Топ-15 виставок сучасного мистецтва увійшли 2 виставки, що проходили у Києві 2015 року. Рейтинг оприлюднило американське видання Hyperallergic.

Бієнале «Київська школа», яка тривала з 8 вересня по 1 листопада, посіла 4 місце рейтингу. Київська бієнале представила 6 шкіл і проходила на кількох локаціях у Києві та за кордоном. Один з авторів рейтингу Алпеш Пател зазначив, що Київська бієнале запам’ятається завдяки зусиллям команди «Центра візуальної культури», без якої не можливе було б її проведення, а також завдяки формату інтегрування виставкових проектів у площину публічного обговорення.

Восьму позицію зайняла виставка Карлоса Мотти «Патріоти. Громадяни. Коханці...», що розпочалася в PinchukArtCentre 31 жовтня і триватиме до 10 січня 2016 року. «Працюючи з журналістом, знайомим з лесбійками, геями, бісексуалами, трансгендерами, інтерсексуалами та квір активістами, Мотта взяв інтерв’ю в 11 осіб  на теми ЛГБТК під час війни. Кожне інтерв'ю делікатно відредаговане і транслюється на моніторі з навушниками для приватного перегляду, не стаючи дидактичним і сенсаційним», — написано в матеріалі.

До списку найкращих виставок також потрапили експозиції, які проходили в Нью-Йорку, Венеції, Мілані, Стамбулі, Гонконгу, Лондоні, Берліні та Мехіко.

 

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути