chrome firefox opera safari iexplorer

Кількість телеглядачів в Україні зменшилась на 4%

12 квітня 2016 о 11:35

Як зазначає МедіаБізнес, найбільше (на 7%) зменшилась кількість телеглядачів серед чоловіків відом 25-50 років, найменше (на 1%) – серед жінок віком 50+.

Андрій Кроленко, керуючий партнер агентства MediaScope, заявив, що такий результат пов'язаний, зокрема, з теплою зимою, яка дозволила українцям активніше проводити своє дозвілля, а також з можливим оновленням панелі Nielsen. «Хотів би також відзначити, що яскраві прем'єри проектів були на Новому каналі, на СТБ і на «1+1» проекти з дітьми, але вони не підняли рівень перегляду вище попереднього періоду. Тільки оновили аудиторію самих проектів», — сказав він.

Водночас Андрій Кроленко впевнений, що влітку буде традиційний сплеск телеперегляду серед чоловічої аудиторії під час Чемпіонату Європи з футболу.

«Цікаво зіставити цифри: якщо подивитися нещодавно опубліковані дані досліджень інтернет-аудиторії, то ми побачимо ті ж 4%. Саме на стільки зросла аудиторія мережі за останні півроку», — зазначив Роман Костенко, медіадиректор Nostra Communications.

Однак він поки не готовий пов'язувати зниження телеперегляду із зростанням інтернет-аудиторії.

«По-перше, пройшло трохи часу і недостатньо даних для аналізу. По-друге, даний рік буде не зовсім типовим для телеперегляду в зв'язку з Євро-2016 — будуть ламатися сітки не тільки на каналах офіційного транслятора, а й конкурентів (контрпрограмування). Ну і не забуваємо про публічні переглядах в пабах і барах, які не враховуються вимірником. Але це буде потім. А поки маємо тимчасове підвищення вартості охоплення чоловічої аудиторії на ТБ, скорочення інвентарю і зростаючу роль digital і міксу «ТБ + інтернет», — підсумував він.

«НАМедіА» створена в 2014 році в рамках Всеукраїнської рекламної коаліції і об'єднує національні медіаагентства України. Асоціацію очолює Дмитро Кутовий, глава ради директорів групи компаній Nostra.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути