chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві проведуть «Каннський вечір»

25 квітня 2016 о 12:44

gazeta.ua

 gazeta.ua

У четвер, 5 травня о 19:00 в кінотеатрі «Оскар» відбудеться «Каннський вечір» — унікальний захід, під час якого гості першими відвідають прем'єрний показ найкращих короткометражних стрічок українського виробництва, що увійшли до програми Short Film Corner 69-го Каннського кінофестивалю.

У рамках вечора гості зможуть пройтися по червоній доріжці під яскраві спалахи фотокамер, отримати коментарі режисерів, поспілкуватися із зірками кіно та шоу-бізнесу та насолодитися найсвіжішими новинками українського кінематографу.

В цьому році глядачі зможуть оцінити такі фільми:
«Довгі хвилі» — режисер Анастасія Совяк-Круковська розповідає історію кохання у великому місті. Фільм  учасник національного конкурсу кінофестивалю «Молодість». Одну з ролей у фільмі виконав Остап Ступка, саундтрек — українська група Indytronics.
«Сік гранату» — експериментальний фільм, що нагадує про геноцид вірменського народу в 1915 році від одеських режисерів Романа Волчака та Андраніка Давтяна.
«Вибір» — автор та режисер Владислав Климчук показує дві історії, що відбуваються паралельно на екрані про вибір двох чоловіків, які загубились у життєвих обставинах.
«Коріння» — дебютний фільм Ілони Кочарян, який оповідає історію старого чоловіка, який лишився своїх рідних на війні, але продовжує жити далі.
«Рокетмен» — режисери Денис Кушнарьов та Дмитро Муленко представляють документальний фільм про одного чоловіка, що колись зустрівся з Юрієм Гагаріним.
«Зерно» — режисер Ксенія Бугримова розповідає історію про дівчину, яка купує в аптеці особливе зерно, з якого планує виростити ідеального чоловіка. Головні ролі виконали Ольга Грішина та Гліб Мацибора.
«Альфред» — режисер Альона Стулій зняла 3-хвилинну історію про маленького Альфреда Хічкока. Композитор фільму — Dima Kelly.

Подія «Каннський вечір» спрямована на підвищення інтересу до українського кінематографу, розвиток та просування українського кіно шляхом виробництва, дистрибуції та міжнародної промоції.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути