chrome firefox opera safari iexplorer

Назви станцій столичного метро продублюють номерами

03 серпня 2011 о 17:41

Лінії та станції київського метрополітену будуть пронумеровані до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Це буде зроблено заради зручності іноземних гостей, які відвідають нашу країну під час проведення турніру. Про це повідомив начальник столичної підземки Володимир Федоренко, повідомляють «Коментарі».

За його словами, всі три лінії метрополітену отримають свій власний номер. «Так, Святошинсько-Броварська лінія (червона), з якої почався розвиток метро, отримає номер 1. Куренівсько-Червоноармійська (синя) – номер 2, а Сирецько-Печерська (зелена) – відповідно номер 3», – розповів Володимир Федоренко.

Водночас станції київського метро будуть пронумеровані виходячи з такого алгоритму: кінцева станція певної лінії отримує номер 110 (червона лінія), 210 (синя) і 310 (зелена). Наступні за нею станції отримують номери 111-112, 211-212 і 311-312 відповідно. «Я це бачив у метрополітенах світу і дуже зручно орієнтуватися в цій нумерації. За номером станції можна навіть розуміти, яку відстань треба проїхати до мети», – сказав керівник Київського метрополітену.

Він також підкреслив, що діючі назви станцій збережуть – вони просто будуть продубльовані номерами.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути