chrome firefox opera safari iexplorer

Назви станцій метро продаватимуть компаніям і приватним особам?

23 жовтня 2011 о 08:42

Міністр інфраструктури Борис Колесніков схвалює ідею продажу назв станцій метро компаніям і приватним особам.

Про це він сказав за підсумками семінару з питань проектування, будівництва та управління і розвитку метрополітену у Дубай, повідомляє прес-служба Мінтрансзв’язку.

«Дуже цікавою складовою доходів, окрім визначення вартості поїздки залежно від довжини маршруту, є реклама та продаж назв окремих станцій метро – як компаніям, так і приватним особам», — сказав Колесніков.

Так, за його словами, у Дубай деякі станції носять «імена» провідних гравців ринку – компаній, що тим самим рекламують свою продукцію; при цьому кошти за таку рекламу спрямовуються на розвиток та будівництво самого метрополітену.

"Наприклад, ви їдете вздовж фабрики «Рошен», а станція називається «Петро Порошенко subway station. Це і запам’ятовується, і служить найкращою рекламою. Тож, думаю, фінансово спроможні українці зможуть таким чином реалізувати свої амбіції та увіковічити свої імена. Крім того, є багато корпорацій, які потребують такого роду рекламу», — зазначив Колесніков.

Він також наголосив, що Міністерство інфраструктури спільно з мерами та губернаторами міст-мільйонників працюватимуть над тим, щоб «максимально зменшити вартість реалізації проекту наземного метро, але при цьому – забезпечити європейський рівень послуг».

«Ми розбиратимемося із вартістю окремих складових будівництва. Думаю, що залізобетонні конструкції можуть нам обійтися набагато дешевше, аніж у Дубай. Щодо рухомого складу – можна локалізувати виробництво в Україні», — сказав він.

Віце-прем’єр наголосив, що до здійснення ТЕО будуть залучені провідні європейські компанії.

«Ми залучимо компанії, наприклад, які працювали над проектом метро в Дубай, проведемо тендер на сам проект. Головне – працювати за принципом жорстких контрактів», — сказав Колесніков.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути