chrome firefox opera safari iexplorer

На території столичних лікарень можуть з’явитися торгово-розважальні комплекси?

12 червня 2012 о 11:07

16 об’єктів, на яких заплановано побудувати вертолітні майданчики, можуть виявитися торговельно-розважальними комплексами.

Про це заявив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина) Олександр Бригинець, коментуючи інформацію про відкриття вертолітного майданчика на схилах Дніпра.

«Наприкінці минулого року київська влада оголосила про виділення землі для будівництва 16-ти вертолітних майданчиків переважно на територіях лікарень. Тоді ж земля була виділена для вертолітного майданчика на схилах Дніпра, який перетворився в 6-ти поверхову споруду з незрозумілим цільовим призначення, де на думку експертів буде торгівельно-розважальний комплекс», — наголосив О. Бригинець.

Депутат зазначив, що обговорюючи тему виділення землі для вертолітних майданчиків на території лікарень, влада заявляла, що це вкрай необхідно для того, щоб доставляти в лікарні хворих в умовах постійних заторів у Києві. Саме тому, О. Бригинець звернувся до ГУ охорони здоров’я та ГУ з питань надзвичайних ситуацій з проханням надати інформацію про кількість вертольотів, які є в їхньому розпорядженні та скільки вони планують закупити в наступному році.

«Я переконаний, що ані у ГУ надзвичайних ситуацій, а ні у київської швидкої допомоги ніяких вертольотів немає. І що згадані земельні ділянки, як і на схилах Дніпра, будуть виділені під приводом вертолітних майданчиків для прикриття комерційного будівництва. А самі майданчики будуть використовуватися лише VIP-персонами для зручності пересування по місту», — впевнений О. Бригинець.

Депутат зауважив, що єдиний спосіб зупинити розбазарювання земель лікарень — це активна протидія всім фіктивним вертольотним планам з боку громади. «На жаль, опозиційні фракції «БЮТ- Батьківщина» та Удар в Київради не мають достатньої кількості голосів для того, щоб заблокувати такі дії провладної команди.

Нагадаємо, у жовтні минулого року КМДА визначила 16 земельних ділянок для будівництва вертолітних майданчиків у Києві:

1. на проспекті Бажана, 12А (біля клініки «Борис»);

2. на Харківському шосе, 121 (біля Київської міської клінічної лікарні №1);

3. на Броварському проспекті, 15 (біля Міжнародного виставочного центру);

4. на вул. Алішера Навої, 3 (біля Київської міської дитячої клінічної лікарні №2);

5. на вул. Богатирській, 30 (біля Київської міської клінічної лікарні №1);

6. на вул. Кондратюка, 8 (біля Київської міської клінічної лікарні №8);

7. на вул. Шовковичній, 39/1 (біля Центральної міської клінічної лікарні);

8. на Спортивній площі, 1 (біля НСК «Олімпійський»);

9. на вул. Підвисоцького, 4А (біля Київської міської клінічної лікарні №12);

10. на вул. Мостицькій, 11 (біля пологового будинку);

11. на вул. Котельникова, 95 (біля Київської міської клінічної лікарні №7);

12. на проспекті Комарова, 3 (біля Київської міської клінічної лікарні №6);

13.на вул. Шолуденко, 26-28/4 (біля стадіону «Старт»);

14.на вул. Солом′янській, 17 (біля Київської міської клінічної лікарні №4);

15.на вул. Багговутівській, 1 (біля Київської обласної клінічної лікарні);

16.на вул. Дегтярівській, 23 (біля Київської міської дитячої інфекційної лікарні).

За матеріалами прес-служби О. Бригинця 

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...