chrome firefox opera safari iexplorer

Київський вбивця собак сьогодні може вийти на волю

12 вересня 2012 о 09:02

Київський догхантер Олексій Ведула, який отримав за жорстокі вбивства собак і пропаганду насильства 4 роки в'язниці, може вийти на свободу.

По його справі в середу 12 вересня засідатиме Апеляційний суд Києва, пише «Комсомольська правда в Україні». За словами юристів, події можуть розвиватися за одним з трьох сценаріїв: перший вирок скасують, і справу Ведули знову відправлять у Святошинський суд на новий розгляд; Апеляційний суд винесе рішення, і догхантер отримає новий вирок (зокрема, йому можуть зменшити термін); Апеляційний суд скасує перше рішення і закриє справу. В останньому випадку Ведула вийде на свободу.

«Враховуючи всі обставини справи і кваліфікацію діяння (Ведула не просто вбивав собак, а робив це з особливим звірством і пропагував насильство в Інтернеті), найбільш імовірним буде те, що Апеляційний суд або залишить рішення першої інстанції в силі, або несуттєво змінить санкцію, тобто замість чотирьох років в'язниці дасть Ведулі, наприклад, три з половиною року», — прогнозує адвокат Ольга Спектор. Якщо вирок не зміниться, зазначає видання, Ведулу відправлять з Лук'янівського СІЗО до в'язниці. Судове засідання почнеться о 12.10.

Захисники тварин вже пообіцяли зустріти Ведулу біля стін суду черговою акцією протесту. Як правило, Апеляційний суд виносить вердикт досить швидко, так що доля догхантера напевно вирішиться вже сьогодні. Нагадаємо, в червні Шевченківський райсуд Києва виніс вирок двом киянам-догхантерам. Чоловіків визнали винними у вбивстві собак особливо жорстоким способом.

Поки один катував тварин, інший знімав знущання. Відео потім викладали в Інтернет. Догхантеру Олексію Ведуле і його помічника Романа Полибину присудили за 4 роки тюрми, але потім за те, що Роман не вбивав тварин, а тільки знімав, йому дали умовний термін у три роки.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути