chrome firefox opera safari iexplorer

У Київській області закривають притулок для собак і котів

05 лютого 2013 о 12:08

Власників притулку для тварин благодійного фонду «Сиріус», який розташований під Києвом, зобов’язали до травня поточного року звільнити територію.

На даний момент у притулку перебуває 1,5 тисячі собак і котів. Заклад було облаштовано на території колишнього рибгоспу, повідомляє ТСН.

Перебування тут коштує притулку благодійного фонду 5 тисяч гривень на місяць, але тварини живуть в екстремальних умовах. У половини вольєрів у будь-який час може обвалитися дах, на інші під час негоди повалилися дерева, а у собак від холоду відмерзають ноги.

Район виділив місце для нового притулку. Проте там лише одна будівля, де можна розмістити тварин. У ній вже облаштувалося 80 котів і біля 100 собак. Місця лишилося обмаль, адже ця будівля має прийняти 200 собак, а решту поки що подіти нікуди.

Будівель для тварин треба ще п`ять, необхідно також спорудити зону карантину і ветпункт. На все разом необхідно 3 мільйони гривень. Де взяти таку суму директор не знає, бо коштів не завжди вистачає на повсякденні витрати.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути