chrome firefox opera safari iexplorer

Будинки 2000-х років потрапили до рейтингу найнебезпечніших в Україні

13 червня 2013 о 16:41

Журналісти програми «Територія обману» разом з експертами склали рейтинг найнебезпечніших будинків, які у найближчому майбутньому можуть руйнуватися.

При складанні списку враховувались проблеми будівництва при їхньому зведенні, ґрунту і неналежного догляду і ремонту.

Загалом їх можна розділити на п'ять видів, пише ТСН.ua.

Отже, на п'ятому місці – будинки серії «АППС Люкс». Вони побудовані на початку 2000-х років. За вище названих умов приблизний строк їхньої придатності 60 років.

На четвертій позиції — будинки серії «Т4», які будувалися на початку 90-х. Строк їхньої придатності, за тими ж підрахунками, 50 — 60 років. Тобто, проблеми з ними почнуться вже з 2040 року.

Третя позиція за «чешками». Перші будівлі побудували в 70-х роках. Такі за певних умов стоятимуть ще 40 років.

Другими йдуть «сталінки». Їх почали будувати ще у 30-х. Можливо, вони б і стояли довше, але через недогляд – максимум років 20.

Але лідерство рейтингу — в «хрущовок». Через масове перепланування, через недогляд та швидке будівництво. Адже їх планували, як тимчасове житло.

Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути