chrome firefox opera safari iexplorer

«Космічну» ялинку, розкритиковану киянами, Попов подарував Житомиру

29 листопада 2013 о 09:38

У груднi 2011 року авангардна ялинка–конус, встановлена на Майдані незалежностi в Києвi, стала об’єктом чи не найбільшої кількості новорічних жартів і кпинів. Як тільки її не називали — і «терикон посеред Києва», і «кульочок для насіння», і «творіння кубістів», і «сигнальний буй», і «дитяча іграшка–пірамідка», і «перевернуте морозиво», і «боєголовка», і, цитуючи виступ Президента, просто «йолка».

І ось напередодні Нового року, вже 2014–го, вона знову має шанс постати перед народом. Правда, не в столиці, а в Житомирі.

Як стало відомо «Україні молодій», Київська мерія подарувала ялинку Житомиру з умовою, що за гроші міста–одержувача її встановить благодійний фонд «Таврійські ігри».

Житомиряни не знають, радіти чи сумувати від такого подарунка. «Я не знаю, добре це чи погано, що нам на баланс передали ялинку, але це ж саме та «йолка», над якою сміялася вся Україна. На тобі, небоже, що мені не гоже», — говорить член міськ­виконкому Віталій Француз.

Але, можливо, цього року житомиряни «йолку» і не побачать. Юрій Янушевич, директор КП «Електричні мережі зовнішнього освітлення «Міськсвітло», на баланс якого передали ялинку, розповів, що встановлення 40–метрового «подарунка Києва» на площі Корольова в Житомирі є досить витратним і проблемним.

«Минулого тижня в Житомир приїхала група фахівців, які цю ялинку розробляли. Вони вивчають можливості установки ялинки. Можливо, технічно і фінансово ми цього року її не потягнемо», — цитує мера Житомира Володимира Дебоя портал zhitomir.info.

Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути