chrome firefox opera safari iexplorer

Українська Вікіпедія оголосила щоденний 30-ти хвилинний страйк проти «закону про диктатуру»

21 січня 2014 о 10:13

Спільнота української Вікіпедії протестує проти прийнятого парламентом і підписаного президентом Закону «Про судоустрій і статус судів» та процесуальні закони щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян». Про це повідомляє прес-служба ГО «Вікімедіа Україна».

Представники Вікіпедії переконані, що закон може серйозно зашкодити свободі та відкритості інтернету.

«Спільнота оголошує про встановлення банера на знак протесту та оголошує про щоденний 30-хвилинний страйк з 16:00 до 16:30 за київським часом україномовного розділу Вікіпедії, починаючи з вівторка 21 січня 2014 року, під час якого сторінки не будуть доступні для читачів з усього світу», — йдеться у заяві.

«Спільнота вважає вкрай небезпечними положення цього закону, що дозволяє блокувати веб-ресурси, які займаються поширенням екстремістської інформації та про покарання за наклеп, під що можна підвести будь-який матеріал, що має антиурядове спрямування та його джерелом не є офіційні сайти органів влади України», — підсумовують автори заяви.

Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути