chrome firefox opera safari iexplorer

Тимчасові адміністрації можуть ввести ще в кількох банках

03 квітня 2014 о 16:06

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, який із початку року вже ввів тимчасові адміністрації в п'яти банках, не виключає можливості введення тимчасової адміністрації й в інших банках. Про це повідомив журналістам директор-розпорядник фонду Василь Пасічник на круглому столі в Києві.

Він зазначив, що ситуація на банківському ринку залишається несприятливою. «Не виключено, що можуть бути й інші банки. Але нічого страшного в цьому немає, це ринок – хтось народжується, хтось вмирає», — сказав Пасічник.

Як повідомляв УНІАН, Фонд гарантування вкладів із 14 березня ввів тимчасові адміністрації в банках «Форум» і «Меркурій» строком на 3 місяці, до 13 червня 2014 року, на підставі рішення НБУ про визнання цих банків неплатоспроможними. Раніше, 3 березня, Фонд ввів тимчасові адміністрації в «Брокбізнесбанку» і «Реал Банку», 17 січня – в банку «Даніель».

Також фонд продовжує ліквідацію банків «Таврика», «Ерде Банк», «Базис», «Інноваційно-промисловий банк», «Столиця», «Соцком Банк», «Володимирський», «Діалогбанк», але виплати вкладникам цих банків, які належить відшкодувати за рахунок коштів фонду, проведено практично на 100%.

Фонд продовжив ліквідацію банку «Таврика», яка проводиться з 21 березня 2013 року, до 20 березня 2015 року. Всього за період дії тимчасової адміністрації та ліквідації банку до 1 лютого цього року його вкладники отримали 1,820 млрд грн, або 99,5% суми, що належала до виплати з Фонду гарантування вкладів.

У період тимчасової адміністрації банку вкладники можуть отримати кошти за депозитами, термін дії яких закінчився, і за поточними рахунками, з відсотками на дату визнання банку неплатоспроможним, у межах 200 тис. грн.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути