chrome firefox opera safari iexplorer

Музей-квартира Павла Тичини у Києві цьогоріч приєднається до акції «Ніч Музеїв»

14 травня 2014 о 09:30

В ніч з 17 на 18 травня в рамках Міжнародної акції «Ніч музеїв» Музей-квартира Павла Тичини в Києві відкриває меморіальний простір і пропонує відвідувачам відчути себе гостями поета, політика, громадського діяча. Про це УНН повідомили організатори заходу.  

Цьогоріч до акції вперше приєднується й Музей-квартира Павла Тичини у Києві, пропонуючи брендові авторські театралізовані дійства

«17 травня, о 21.30 – 23.00: нічна екскурсія з каганцями „А було ж колись і таке…“, на якій розповідатимуть про особливо потаємні сторінки життя Павла Тичини.

17 травня, о 23.30 – 2.00: прем’єра театралізовано-втаємниченого дійства „Крок з учора в завтра“. Роздинкою дійства буде неочікуваний для присутніх стрибок в часі – з „учора“ в „сьогодні“.

18 травня, 12.00 – 19.00: „Поетичний фестиваль на Терещенківській, 5“ (новостворений бренд музею). До участі запрошені всі охочі поети, письменники, музиканти, батьки з дітьми.

18 травня, 16.00 – 18.00: моновистава-перформанс „Сріблясті голуби у небесах“ у виконанні Заслуженого артиста України, Міністра культури України Євгена Нищука», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 травня — Міжнародний день музеїв. Головною складовою цього свята є «Ніч музеїв», один із 
найпопулярніших щорічних музейних заходів, коли майже 2 тисячі музеїв 42 країн Європи не сплять один раз на рік, працюючи для всіх тих, кому цікаво побачити незвичайний музей у незвичний час. Цьогоріч до акції вперше приєднується й Музей-квартира Павла Тичини у Києві.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути