chrome firefox opera safari iexplorer

Google показав портрет українського користувача інтернету: 71% заходить зі смартфону

23 липня 2014 о 15:56

Про це свідчать дані дослідження, проведеного компанією TNS Infatest на замовлення Google, яку обнародувала прес-служба компанії.

Метою дослідження було вивчення медійного ринку, в тому числі аналіз пристроїв для отримання інформації, огляд Інтернет-аудиторії (онлайн-покупки, використання соціальних мереж, пошукових систем), порівняння поведінки користувачів різних пристроїв, а також різні детальні профілі користувачів.

З'ясувалось, що 56% опитаних є регулярними користувачами Інтернету. При цьому серед українців у віковій групі від 16 до 24 років цей показник становить 96%.

71% українських користувачів смартфонів заходять в Інтернет зі свого пристрою кожен день, в порівнянні з 69% з комп'ютерів і 67% з планшетів.

З них 6% користуються для доступу в Інтернет всіма трьома видами пристроїв: і комп'ютером, і смартфоном, і планшетом.

Дослідження показало зростаючу роль мобільного Інтернету - 14% українських користувачів заходять в Інтернет частіше зі своїх смартфонів, ніж з комп'ютерів, а 8% для онлайн-доступу в особистих цілях використовують виключно свої мобільні телефони.

Дослідження також показало зростаючу роль онлайн-покупок, перегляду відео і прослуховування музики онлайн.

Так 69% українських онлайн-користувачів здійснювали покупки через Інтернет, 68% — регулярно переглядають відео онлайн, а 69% слухають музику через різні онлайн-сервіси. Лідирує ж серед онлайн-активностей пошук інформації через пошукові системи — 92%, спілкування в соціальних мережах — 88%, читання новин — 84% і перевірка електронної пошти — 75%.

Вперше дослідження показало, наскільки часто українці використовують різні сервіси Google. Так, принаймні один раз на місяць Google Пошуком в особистих цілях користується 89% українців, а відео на YouTube регулярно дивиться 61%.

Дослідження дало можливість намалювати портрет українського користувача Google.

Так 57% користувачів Google знаходиться у віковій категорії від 16 до 34 років; 45% мають дітей, 37% отримали вищу освіту.

Вони активно використовують різні пристрої — в середньому на одного українця припадає 1,8 пристроїв з доступом до Інтернету. Більшість українських користувачів Google регулярно слухає музику онлайн, дивиться відео контент (82% з них активно використовує YouTube) і здійснює покупки через Інтернет.

Дослідження проводилося в 50 країнах світу за методологією телефонного або індивідуального інтерв'ю. В Україні опитування проводилося компанією TNS Infatest на замовлення Google у період січень — лютий 2014 року, методом індивідуального інтерв'ю (F2F), вибірка по всій Україні — 1000 респондентів віком старше 16 років.

1 січня

Інші дати
Всесвітній день пам’яті жертв ДТП
Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/60/5 Генеральної Асамблеї ООН 26 жовтня 2005 року, який щорічно відзначається в третю неділю листопада
Розгорнути
День вишиванки
Міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.
Розгорнути
Василь Ігнатенко
1961 – ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, командир відділення 6-ї самостійної воєнізованої пожежної частини з охорони м. Прип’ять. Герой України.  
Розгорнути
Новий рік
В цей день православна церква відзначає святого Иллю Муромця, героя багатьох народних билин, мощі якого знаходяться у катакомбах Києво-Печерської лавры. Илля Муромець жив у 12 столітті.
З Новим роком, браття милі, В новім щастю, в новій силі Радісно вітаю вас І бажаю, щоб в здоров”ю, В мирі, з братньою любов”ю, Відтепер ішов нам час. Щирій праці Бог поможе! Дай вам Боже все, що гоже! (Іван Франко)
Розгорнути
Народився Степан Бандера
(1909, с. Старий Угринів Івано-Франківська область – 1959) - український політичний діяч, ідеолог українського націоналістичного руху ХХ століття.
Розгорнути
Народився Віктор Афанасьєв
(1917, м. Актюбінськ, Казахстан – 1987) – український режиссер, засновник єдиних в Україні Музею театральных ляльок та Вищої професійної школи акторів і режисерів театру ляльок. Першим переніс на лялькову сцену вистави для дорослих («Чортовий млин», «Вертеп», "12 стільців", "Запорожець за Дунаєм"). З 1997 р. ім'я Афанасьєва носить Харківський державний академічний театр ляльок
Розгорнути