chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Доречне слово»

Дата події:21 листопада 2014 о 08:00
Місце події:МузейТичини, вулиця Терещенківська, 5 в Києві
Більше про подію:

Музей Тичини 21 листопада оголошує акцію «Доречне слово». Її сенс полягатиме в тому, що кожен з нас саме в цей день знайшов час і завітав хоч на кілька хвилин до Відкритого музейного простору «Двокрапка», щоб написати лист-побажання з теплими словами (а їх завжди можна знайти!) нашим солдатам, які зараз знаходяться в госпіталях чи в зоні АТО. Було б добре, якби кожен з нас таких листів написав кілька, аби більше людей в ту мить, коли читатимуть цей лист, відчули себе щасливими від того, що про них пам"ятають і піклуються.

Досі пропагувалася ідея написання дітьми листів нашим солдатам, оздоблення їх малюнками. Ми неодноразово бачили сюжети чи читали про те, як ці листи солдати тримали разом з особистими документами і перечитували їх десятк й сотні раз, вважаючи, що саме ці листи рятують їм життя.

Ми ж пропонуємо, щоб такі ж самі теплі й зворушливі листи нашим солдатам написали дорослі люди, які знаюсь не зі слів, а з власного життя про гіркоту втрати, про стражадння й біль — душевний і фізичний, про силу вчасно вимовленого слова підтрики. Очевидно, дорослі люди зможуть підібрати слова, яких іще не має в слововжитку наших дітей і такі «дорослі» листи дозволять «почути» за написаними словами інтонації і тембр голосів дорогих, близьких людей.

22 листпада 2014 року ці листи ми перев"яжемо жовто-синіми стрічками, віддамо представникам громадських організацій і подумки побажаємо одужання пораненим бійцям і повернення додому живими тим, хто зараз боронить українську землю від непроханих зайд.

Ця акція триватиме в #МузейТичини 21 листопада 204 року з 8.00 до 20.00. Отже, кожен з вас може навіть перед початком робочого дня зайти до Музею та написати листа з доречними словами тих, хто їх дуже потребує. Також впродовж робочого дня, в обідню перерву, після роботи — вас чекатимемо в нашому музеї.

Якщо ви не можете прийти самі, напишіть, будь ласка, такий лист заздалегідь і 21 листопада принесіть чи передайте до нашого музею. 21 листопада — Всесвітній день привітань. Не лише в цей день, а й завжди найдорочі нам люди хотіли б чути теплі й дружні слова привітання чи простої людяної підтримки. Зараз таких слів підтримки чекає багато хто з наших співвітчизників.

Ця акція не забере у вас багато часу, не коштуватиме вам ніяких грошей, але сила думки й безцінність доброго, щирого слова зможуть зробити ближчими нас з вами і тих, хто читатиме наші листи. Нам лише здається, що ми не знайомі з тими солдатами. насправді ми їх знаємо. Вони — наші Герої.

Отже: 21 листопада 2014 року, 8.00 — 20.00, #МузейТичини, вулиця Терещенківська, 5 в Києві.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути