chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Моя перша бібліотека»

Дата події:30 вересня 2014 о 11:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, з 11.00 до 14.00 у Музеї-квартирі Павла Тичини відбуватиметься акція «Моя перша бібліотека».

У цей час учні та дорослі зможуть, відвідавши меморіальну квартиру Павла Григровича, не лише подивитися його бібліотеку як музейний простір, а й ближче оглянути книги 1900—1915 років видання, які потенційно моги бути книгами першої особистої бібліотечки підлітків та молодих людей-ровесників Павла Тичини.

Які тоді були книги, про що, як оздобені — про все це можна буде довідатися під час екскурсій.

Водночас учні, які в цей день прийдуть до музею для участі в акції (а вже забронював собі час один з класів київської школи № 178), зможуть не лише подивитися музей в такому формат, а й почути розповіді Тетяна Сосновська та Юлия Коваленко про те, які книги були в їх першій дитячій бібілотеці атакож передати до музейного буккросингу книги для дітей, які для когось стануть першими друзями та порадниками.

Охочі долучитися до акції можуть просто в цей день принести дитячі книги до музейного буккросингу, щоб він став повнішим і цікавішим.

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути