chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Моя перша бібліотека»

Дата події:30 вересня 2014 о 11:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, з 11.00 до 14.00 у Музеї-квартирі Павла Тичини відбуватиметься акція «Моя перша бібліотека».

У цей час учні та дорослі зможуть, відвідавши меморіальну квартиру Павла Григровича, не лише подивитися його бібліотеку як музейний простір, а й ближче оглянути книги 1900—1915 років видання, які потенційно моги бути книгами першої особистої бібліотечки підлітків та молодих людей-ровесників Павла Тичини.

Які тоді були книги, про що, як оздобені — про все це можна буде довідатися під час екскурсій.

Водночас учні, які в цей день прийдуть до музею для участі в акції (а вже забронював собі час один з класів київської школи № 178), зможуть не лише подивитися музей в такому формат, а й почути розповіді Тетяна Сосновська та Юлия Коваленко про те, які книги були в їх першій дитячій бібілотеці атакож передати до музейного буккросингу книги для дітей, які для когось стануть першими друзями та порадниками.

Охочі долучитися до акції можуть просто в цей день принести дитячі книги до музейного буккросингу, щоб він став повнішим і цікавішим.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі