chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Моя перша бібліотека»

Дата події:30 вересня 2014 о 11:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, з 11.00 до 14.00 у Музеї-квартирі Павла Тичини відбуватиметься акція «Моя перша бібліотека».

У цей час учні та дорослі зможуть, відвідавши меморіальну квартиру Павла Григровича, не лише подивитися його бібліотеку як музейний простір, а й ближче оглянути книги 1900—1915 років видання, які потенційно моги бути книгами першої особистої бібліотечки підлітків та молодих людей-ровесників Павла Тичини.

Які тоді були книги, про що, як оздобені — про все це можна буде довідатися під час екскурсій.

Водночас учні, які в цей день прийдуть до музею для участі в акції (а вже забронював собі час один з класів київської школи № 178), зможуть не лише подивитися музей в такому формат, а й почути розповіді Тетяна Сосновська та Юлия Коваленко про те, які книги були в їх першій дитячій бібілотеці атакож передати до музейного буккросингу книги для дітей, які для когось стануть першими друзями та порадниками.

Охочі долучитися до акції можуть просто в цей день принести дитячі книги до музейного буккросингу, щоб він став повнішим і цікавішим.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути