chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Прикрась улюблений музей»

Дата події:14-31 грудня 2013 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

У зв"язку з відомими подіями, які відбуваються в Україні та сконцентрувалися в її столиці, на Євромайдані, новорічна ялинка (нарешті!) перестала бути символом новорічно-різдвяних свят, що, власне, повертає нас до формату народних традицій та обрядів, які панували у нашого народу з давніх давен.

Музей-квартира Павла Тичини на сайті вже офіційно оголосив від намірів всановлювати та урочисто прикрашати новорічну ялинку. Але ні Різдвяних, ні новорічних свят ніхто й ніколи не відмінить і радісний святковий настрій повинен панувати в душі кожного нашого відвідувача та й у самому музеї.

Тому ми пропонуємо усім охочим (киянам та гостям столиці) взяти участь в акції «Прикрась улюблений музей», яка відбуватиметься у мистецькій вітальні музей-квартири Павла Тични з 14 грудня до 31 грудня 2013 року.

З 13 грудня, після свята Андрія, вже можна, та навіть потрібно розучувати, повторювати колядки та щедрівки, вчити здітьми світкові віншування. От і у Музеї-квартирі Павла Тичини з 14 грудня постійно лунатимуть колядки, щедрівки, під спів яких ми усі разом будемо витинати з паперу, в"язати з ниток, стрічок ангелів, які святково прикрасять нашу мистецьку вітальню. Діти та дорослі, які забажають,зможуть святково прикрасити й новорічні кульки, які були заздалегіди придбані і чекають своєї долі. Оздобивши їх святковими стрічками, ми з вами підвісимо кульки у нашій вітальні і вони разом з ангелами прикрашатимуть наше приміщення.

Окрасою вітальні повинен бути дідух, тому ми дуже сподіваємося, що хтось з наших симпатиків позичить нам дідух на свята.

Участ у майстер-класі — безоплатна. Усі витратні матеріали — надаємо. якщо хтось з Вас принесе свої прикраси чи матеріали для роботи — заперечувати не будемо!

Пропонуємо Вам створити собі та іншим святковий настрій саме у нашій мистецькій вітальні, яка єднає усіх, хто переступає поріг Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини.

Дім Павла Тичини — гостинним та сучасним був, є і буде!

Нагадуємо — участь в акції — безоплатна. Музей працює ЩОДНЯ до 19.00, у четвер та у п"ятницю — до 20.00.

Зустрінемося у нашому та Вашому улюбленому музеї?

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути