chrome firefox opera safari iexplorer

Авторські екскурси «Лідин день»

Дата події:11 січня 2015 о 13:00
Місце події:Київський Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

11 січня 2015 року о 13.00 та 17 січня 2015 року о 18.00 у #МузейТичини відбудуться ексклюзивні авторські екскурси «Лідин день».

З нагоди 35-ліття #МузейТичини ми вирішили більше розповісти про ту незвичайну жінку, яка супроводжувала поета понад 30 років, яка зберегла його матеріальну спадщину та всіляко сприяла тому, щоб в їх помешканні був створений меморіальний музей.

Про те, з якої родини вона походила, де вчилася, як формувалася, як познайомилася з Павлом Тичиною, як проходило їх залицяння, коли вони одружилися, яким було їх подружнє життя — можна буде довідатися під час цих ексклюзивних екскрсів.

Проводить екскурс директор #МузейТичини Тетяна Сосновська

Вартість екскурсу — 75,00 грн., можливий розрахунок карткою постерміналом. Попереднє бронювання квитків — обов"язкове. В групі — тільки 10 осіб. Можлива опція «Вигядна пропозиція». Інформація про це — за телефоном 044-234-43-27.

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути