chrome firefox opera safari iexplorer

Авторські екскурси «Лідин день»

Дата події:11 січня 2015 о 13:00
Місце події:Київський Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

11 січня 2015 року о 13.00 та 17 січня 2015 року о 18.00 у #МузейТичини відбудуться ексклюзивні авторські екскурси «Лідин день».

З нагоди 35-ліття #МузейТичини ми вирішили більше розповісти про ту незвичайну жінку, яка супроводжувала поета понад 30 років, яка зберегла його матеріальну спадщину та всіляко сприяла тому, щоб в їх помешканні був створений меморіальний музей.

Про те, з якої родини вона походила, де вчилася, як формувалася, як познайомилася з Павлом Тичиною, як проходило їх залицяння, коли вони одружилися, яким було їх подружнє життя — можна буде довідатися під час цих ексклюзивних екскрсів.

Проводить екскурс директор #МузейТичини Тетяна Сосновська

Вартість екскурсу — 75,00 грн., можливий розрахунок карткою постерміналом. Попереднє бронювання квитків — обов"язкове. В групі — тільки 10 осіб. Можлива опція «Вигядна пропозиція». Інформація про це — за телефоном 044-234-43-27.

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути