chrome firefox opera safari iexplorer

Авторські екскурси «Лідин день»

Дата події:11 січня 2015 о 13:00
Місце події:Київський Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

11 січня 2015 року о 13.00 та 17 січня 2015 року о 18.00 у #МузейТичини відбудуться ексклюзивні авторські екскурси «Лідин день».

З нагоди 35-ліття #МузейТичини ми вирішили більше розповісти про ту незвичайну жінку, яка супроводжувала поета понад 30 років, яка зберегла його матеріальну спадщину та всіляко сприяла тому, щоб в їх помешканні був створений меморіальний музей.

Про те, з якої родини вона походила, де вчилася, як формувалася, як познайомилася з Павлом Тичиною, як проходило їх залицяння, коли вони одружилися, яким було їх подружнє життя — можна буде довідатися під час цих ексклюзивних екскрсів.

Проводить екскурс директор #МузейТичини Тетяна Сосновська

Вартість екскурсу — 75,00 грн., можливий розрахунок карткою постерміналом. Попереднє бронювання квитків — обов"язкове. В групі — тільки 10 осіб. Можлива опція «Вигядна пропозиція». Інформація про це — за телефоном 044-234-43-27.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути