chrome firefox opera safari iexplorer

Благодійна ретро-вечірка «Шоколадна Бруківка», Львів

Дата події:08 травня 2011 о 18:00
Місце події:Львів, Палац Сапєг (вул. Коперніка, 40-а)
Більше про подію:

8 травня усі охочі львів’яни та гості міста зможуть перевести свої годинники майже на сто років назад, ставши гостем благодійної ретро-вечірки «Шоколадна Бруківка».

Тим самим, вони зможуть відкрити для себе цілий пласт львівської міської культури та об’єднати свої зусилля для збереження автентичного шедевру французького бароко – палацу Сапєг у Львові, — повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Людям легше зрозуміти потребу збереження культурної спадщини, коли вони мають можливість відчути її, доторкнутися до чогось живого. Тому ми вважаємо, що ретро-вечірка буде цікавим та легким способом відчути себе львів’янином початку минулого століття, а окрім цього і поважним благодійником та меценатом», – зазначає координатор акції Галина Шостак.

Це вже не перша вечірка такого типу, коли завдяки приватним ініціативам відбувається благодійний збір коштів для реставрації культурних пам’яток у місті Львові.

На гостей чекають запальні «ПогорілКоБенд», сміливі екпериментатори «Секстет УКУ», квартет «Львівська Мелодія» з каверами хітів початку ХХ століття на бандурах та шоу-балет «Сиріус».

Особливістю вечірки є дрес-код. Це має бути одяг в стилі Львівського ретро міжвоєнних років.

Попереднє замовлення запрошення та благодійний внесок — обов’язкова умова участі. Запрошення можна замовити за телефоном 097 758 12 55, або е-mail: ucu.res.familiae@gmail.com.

Організаторами заходу виступили Братство УКУ «Res Familiae» та ЛОО «Українське Товариство Охорони Пам’яток Історії та Культури». Партнерами заходу є Львівська міська рада, Український Католицький Університет. Спонсори: МТС, Холдинг Емоцій «!ФЕСТ» та Львівська майстерня шоколаду.

Довiдка 
Палац Сапєг був збудований у 1867 р. за проектом архітектора Адольфа Куна у стилі французького бароко XVIII ст. для князя Леона Сапєги, який після паризької еміграції оселився у Львові та був обраний маршалом Галицького сейму в 1861 р.

Джерело: zaxid.net

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі