chrome firefox opera safari iexplorer

Благодійна ретро-вечірка «Шоколадна Бруківка», Львів

Дата події:08 травня 2011 о 18:00
Місце події:Львів, Палац Сапєг (вул. Коперніка, 40-а)
Більше про подію:

8 травня усі охочі львів’яни та гості міста зможуть перевести свої годинники майже на сто років назад, ставши гостем благодійної ретро-вечірки «Шоколадна Бруківка».

Тим самим, вони зможуть відкрити для себе цілий пласт львівської міської культури та об’єднати свої зусилля для збереження автентичного шедевру французького бароко – палацу Сапєг у Львові, — повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Людям легше зрозуміти потребу збереження культурної спадщини, коли вони мають можливість відчути її, доторкнутися до чогось живого. Тому ми вважаємо, що ретро-вечірка буде цікавим та легким способом відчути себе львів’янином початку минулого століття, а окрім цього і поважним благодійником та меценатом», – зазначає координатор акції Галина Шостак.

Це вже не перша вечірка такого типу, коли завдяки приватним ініціативам відбувається благодійний збір коштів для реставрації культурних пам’яток у місті Львові.

На гостей чекають запальні «ПогорілКоБенд», сміливі екпериментатори «Секстет УКУ», квартет «Львівська Мелодія» з каверами хітів початку ХХ століття на бандурах та шоу-балет «Сиріус».

Особливістю вечірки є дрес-код. Це має бути одяг в стилі Львівського ретро міжвоєнних років.

Попереднє замовлення запрошення та благодійний внесок — обов’язкова умова участі. Запрошення можна замовити за телефоном 097 758 12 55, або е-mail: ucu.res.familiae@gmail.com.

Організаторами заходу виступили Братство УКУ «Res Familiae» та ЛОО «Українське Товариство Охорони Пам’яток Історії та Культури». Партнерами заходу є Львівська міська рада, Український Католицький Університет. Спонсори: МТС, Холдинг Емоцій «!ФЕСТ» та Львівська майстерня шоколаду.

Довiдка 
Палац Сапєг був збудований у 1867 р. за проектом архітектора Адольфа Куна у стилі французького бароко XVIII ст. для князя Леона Сапєги, який після паризької еміграції оселився у Львові та був обраний маршалом Галицького сейму в 1861 р.

Джерело: zaxid.net

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути