chrome firefox opera safari iexplorer

Благодійна ретро-вечірка «Шоколадна Бруківка», Львів

Дата події:08 травня 2011 о 18:00
Місце події:Львів, Палац Сапєг (вул. Коперніка, 40-а)
Більше про подію:

8 травня усі охочі львів’яни та гості міста зможуть перевести свої годинники майже на сто років назад, ставши гостем благодійної ретро-вечірки «Шоколадна Бруківка».

Тим самим, вони зможуть відкрити для себе цілий пласт львівської міської культури та об’єднати свої зусилля для збереження автентичного шедевру французького бароко – палацу Сапєг у Львові, — повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Людям легше зрозуміти потребу збереження культурної спадщини, коли вони мають можливість відчути її, доторкнутися до чогось живого. Тому ми вважаємо, що ретро-вечірка буде цікавим та легким способом відчути себе львів’янином початку минулого століття, а окрім цього і поважним благодійником та меценатом», – зазначає координатор акції Галина Шостак.

Це вже не перша вечірка такого типу, коли завдяки приватним ініціативам відбувається благодійний збір коштів для реставрації культурних пам’яток у місті Львові.

На гостей чекають запальні «ПогорілКоБенд», сміливі екпериментатори «Секстет УКУ», квартет «Львівська Мелодія» з каверами хітів початку ХХ століття на бандурах та шоу-балет «Сиріус».

Особливістю вечірки є дрес-код. Це має бути одяг в стилі Львівського ретро міжвоєнних років.

Попереднє замовлення запрошення та благодійний внесок — обов’язкова умова участі. Запрошення можна замовити за телефоном 097 758 12 55, або е-mail: ucu.res.familiae@gmail.com.

Організаторами заходу виступили Братство УКУ «Res Familiae» та ЛОО «Українське Товариство Охорони Пам’яток Історії та Культури». Партнерами заходу є Львівська міська рада, Український Католицький Університет. Спонсори: МТС, Холдинг Емоцій «!ФЕСТ» та Львівська майстерня шоколаду.

Довiдка 
Палац Сапєг був збудований у 1867 р. за проектом архітектора Адольфа Куна у стилі французького бароко XVIII ст. для князя Леона Сапєги, який після паризької еміграції оселився у Львові та був обраний маршалом Галицького сейму в 1861 р.

Джерело: zaxid.net

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути