chrome firefox opera safari iexplorer

Декада мистецтва, м. Львів

Дата події:7-23 лютого 2011р.
Місце події:м.Львів, вул.Хотинська,6, тел. (0322) 238 38 53
Більше про подію:

У Львівському художньому ліцеї при Львівській національній академії мистецтв з 7-23 лютого триватиме дебютна Декада мистецтва.

У програмі – відкриття персональних виставок ліцеїстів Христини Харчишин, Мар’яни Мочурад, Олени Геречко, Ірини Гнатик, Ніни Сербіної, Олі Яремчук, Олеся Мізерного, Вікторії  Стефанівської.

На відкриття 9 лютого запрошено батьків та друзів юних художників, ректорат та викладачів ЛНАМ, адміністрацію Національного музею імені Андрея Шептицького, представників органів управління освітою, друзів ліцею та всіх тих, хто бажає ними стати.

Серед запланованих заходів – майстер-класи з монотипії, батіка, художньої фотографії, ляльки-мотанки, виготовлення штучних квітів, презентація майстерень рисунку та живопису, композиції та кольорознавства, зустрічі ліцеїстів у майстернях митців – почесного члена Національної академії мистецтв України, народного художника, професора Івана Михайловича Самотоса, художника, професора Віктора Макаровича Москалюка, зустріч з ректором ЛНАМ, народним художником України, Заслуженим діячем мистецтв України, Лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, академіком Академії мистецтв України, професором Андрієм Андрійовичем Бокотеєм, мистецтвознавцями.

2 лютого пройде перегляд робіт ліцеїстів з рисунку, композиції та живопису.

Під час декади відбудеться відкриття виставок майстра художньої фотографії з Рівного Анатолія Мізерного, відомого художника-екслібриста Бориса Дроботюка, майстрині Оксани Смереки-Малик, а також низка інших цікавих заходів.

Художній ліцей гостинно запрошує всіх охочих долучитися до таїни мистецтва.

Довiдка

Художній ліцей при Львівській національній академії мистецтв розпочав роботу з 1 вересня 2010 року. Це загальноосвітній навчальний заклад (створений на базі СЗШ № 59) з профільною спрямованістю освіти та наданням практичних навичок учням середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) у галузі образотворчого мистецтва.

Основною метою ліцею є виявлення обдарованих дітей середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) в галузі образотворчого мистецтва, а також сприяння реалізації творчих здібностей талановитої молоді , яка зможе продовжувати навчання у Львівській національній академії мистецтв, а також в інших профільних навчальних закладах України.

Завданнями ліцею є розвиток природних творчих можливостей обдарованої дитини, її здатності до самовираження та самореалізації,

виховання особистості через призму національної культури і традиції та загальнолюдських цінностей.

Джерело: ZIK

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути