chrome firefox opera safari iexplorer

Декада мистецтва, м. Львів

Дата події:7-23 лютого 2011р.
Місце події:м.Львів, вул.Хотинська,6, тел. (0322) 238 38 53
Більше про подію:

У Львівському художньому ліцеї при Львівській національній академії мистецтв з 7-23 лютого триватиме дебютна Декада мистецтва.

У програмі – відкриття персональних виставок ліцеїстів Христини Харчишин, Мар’яни Мочурад, Олени Геречко, Ірини Гнатик, Ніни Сербіної, Олі Яремчук, Олеся Мізерного, Вікторії  Стефанівської.

На відкриття 9 лютого запрошено батьків та друзів юних художників, ректорат та викладачів ЛНАМ, адміністрацію Національного музею імені Андрея Шептицького, представників органів управління освітою, друзів ліцею та всіх тих, хто бажає ними стати.

Серед запланованих заходів – майстер-класи з монотипії, батіка, художньої фотографії, ляльки-мотанки, виготовлення штучних квітів, презентація майстерень рисунку та живопису, композиції та кольорознавства, зустрічі ліцеїстів у майстернях митців – почесного члена Національної академії мистецтв України, народного художника, професора Івана Михайловича Самотоса, художника, професора Віктора Макаровича Москалюка, зустріч з ректором ЛНАМ, народним художником України, Заслуженим діячем мистецтв України, Лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, академіком Академії мистецтв України, професором Андрієм Андрійовичем Бокотеєм, мистецтвознавцями.

2 лютого пройде перегляд робіт ліцеїстів з рисунку, композиції та живопису.

Під час декади відбудеться відкриття виставок майстра художньої фотографії з Рівного Анатолія Мізерного, відомого художника-екслібриста Бориса Дроботюка, майстрині Оксани Смереки-Малик, а також низка інших цікавих заходів.

Художній ліцей гостинно запрошує всіх охочих долучитися до таїни мистецтва.

Довiдка

Художній ліцей при Львівській національній академії мистецтв розпочав роботу з 1 вересня 2010 року. Це загальноосвітній навчальний заклад (створений на базі СЗШ № 59) з профільною спрямованістю освіти та наданням практичних навичок учням середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) у галузі образотворчого мистецтва.

Основною метою ліцею є виявлення обдарованих дітей середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) в галузі образотворчого мистецтва, а також сприяння реалізації творчих здібностей талановитої молоді , яка зможе продовжувати навчання у Львівській національній академії мистецтв, а також в інших профільних навчальних закладах України.

Завданнями ліцею є розвиток природних творчих можливостей обдарованої дитини, її здатності до самовираження та самореалізації,

виховання особистості через призму національної культури і традиції та загальнолюдських цінностей.

Джерело: ZIK

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі