chrome firefox opera safari iexplorer

До Дня пам’яті Павла Тичини — акція «Моє слово до Вас»

Дата події:14-15 вересня 2013 р.
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини за адресою м. Київ, вул. Терещенківська,5
Більше про подію:

У День пам"яті Павла Тичини його квартира наповниться голосами молоді і це буде найкращим взірцем увічнення Генія не лише української, а й європейської поезії першої половини ХХ століття. Бо саме таким чином ми можемо продовжити плинність традиції та зберегти й передати пам"ять про цю непересічну Людину та її духовну , мистецьку спадщину.

Напередодні цього дня, 14 та 15 вересня 2013 року Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в м. Києві проводитиме акцію «Моє слово до Вас». У ці дні у Музеї non-stop триватиме показ фільмів про Поета та звучатиме його голос, а також — вірші Павла Тичини у виокнанні відомих акторів та співаків.

Усі, хто завітає у ці дні до меморіального музею поета та матимуть бажання на довший час лишитися під чудодійним впливом його поетичного насліддя, отримають у поларунок від музею аудіокнигу з віршами Павла Тичини у виконання Народного артиста України Олександра Биструшкіна.

Акція триватиме 14 та 15 вересня від 10.00 до 19.00.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути