chrome firefox opera safari iexplorer

Фотовиставка «Новорічні та Різдвяні свята на Гуцульщині»

Дата події:19 грудня-20 січня 2013 р.
Місце події:Музей Івана Гончара вул. Лаврська, 19 (колишня Івана Мазепи, 29)
Більше про подію:

Молодий та креативний фотограф Гера Артемова, представляє персональну фотовиставку — «Новорічні та Різдвяні свята на Гуцульщині» в музей Івана Гончара, 19 грудня 2012 року о 18:00.

Про це МІС «Сіль» повідомляє музей І. Гончара.

Зимові свята на Гуцульщині — це казка, створена руками людей, в якій очікування чуда перетворюється на його присутність.

Основу виставки складають світлини Гери Артемової з документального проекту «Космач», над яким автор працює два роки. Проект присвячений гуцульським традиціям, святам та повсякденному життю. Космач – село в Карпатах, в якому давні традиції живі і мають великий вплив на сьогодення.

До цієї виставки увійшли світлини, що відображують святкування Різдва та Меланки.

В оформленні експозиції використовуються автентичні спів та музика, записані у селі Космач. Усі святкові дійства на Гуцульщині, як ніде більше, відображують стосунки між людьми. Особливо це відчувається на Різдво та Меланку, коли дійові особи свята відвідують родичів, друзів та сусідів.

Виставки та мультімедійні проекції автора:
2012 «Космач» проекція, BursaPhotofest, Бурса, Туреччина
2012 “Eyes of Houses” виставка, Colorida gallery, Ліссабон, Португалія
2010 Колективна виставка «Монологи» в галереї «Дім Миколи», Київ, Україна
2009 Проекція в Centre of Modern Art (CCCB), Барселона, Іспанія

Вхід вільний

Виставка діятиме з 19 грудня 2012 року до 20 січня 2013 року щодня, окрім понеділка та останнього вівторка місяця, з 10:00 до 17:30.

Довідка: тел. (044) 288-92-68, 280-52-10.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути