chrome firefox opera safari iexplorer

Фотовиставка «Новорічні та Різдвяні свята на Гуцульщині»

Дата події:19 грудня-20 січня 2013 р.
Місце події:Музей Івана Гончара вул. Лаврська, 19 (колишня Івана Мазепи, 29)
Більше про подію:

Молодий та креативний фотограф Гера Артемова, представляє персональну фотовиставку — «Новорічні та Різдвяні свята на Гуцульщині» в музей Івана Гончара, 19 грудня 2012 року о 18:00.

Про це МІС «Сіль» повідомляє музей І. Гончара.

Зимові свята на Гуцульщині — це казка, створена руками людей, в якій очікування чуда перетворюється на його присутність.

Основу виставки складають світлини Гери Артемової з документального проекту «Космач», над яким автор працює два роки. Проект присвячений гуцульським традиціям, святам та повсякденному життю. Космач – село в Карпатах, в якому давні традиції живі і мають великий вплив на сьогодення.

До цієї виставки увійшли світлини, що відображують святкування Різдва та Меланки.

В оформленні експозиції використовуються автентичні спів та музика, записані у селі Космач. Усі святкові дійства на Гуцульщині, як ніде більше, відображують стосунки між людьми. Особливо це відчувається на Різдво та Меланку, коли дійові особи свята відвідують родичів, друзів та сусідів.

Виставки та мультімедійні проекції автора:
2012 «Космач» проекція, BursaPhotofest, Бурса, Туреччина
2012 “Eyes of Houses” виставка, Colorida gallery, Ліссабон, Португалія
2010 Колективна виставка «Монологи» в галереї «Дім Миколи», Київ, Україна
2009 Проекція в Centre of Modern Art (CCCB), Барселона, Іспанія

Вхід вільний

Виставка діятиме з 19 грудня 2012 року до 20 січня 2013 року щодня, окрім понеділка та останнього вівторка місяця, з 10:00 до 17:30.

Довідка: тел. (044) 288-92-68, 280-52-10.

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути