chrome firefox opera safari iexplorer

IV Всеукраїнський ковальський фестиваль «Залізний лев 2010»

Дата події:15-17 жовтня 2010 р.
Місце події:Львів, площа за Арсеналом
Більше про подію:

«Залізний Лев» — всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва, який відбувається у Львові за участю ковалів з різних куточків України.

Учасникам фестивалю будуть надаватись заздалегідь підготовлені (вирізано контур обличчя) металеві пластини (250×300х6мм). Завдання полягатиме у тому, щоб вибивши/відігнувши обличчя з площини викувати певну символічну міміку. Також можливе використання предметів на кованих обличчях з інших тривких матеріалів чи металів (камінь, кераміка, скло…), у випадку, якщо це підкреслює чи посилює задум автора. З об'єктів, виконаних учасниками, організаторами фестивалю згодом буде зібрано відповідну композицію і встановлено в центральній частині міста.

Кращі роботи будуть нагороджені спеціальними дипломами і подарунками. Відзначатися будуть роботи з цікавими та несподіваними ідеями і якісно виконані в традиційних ковальських техніках.

Детальна інформація на сайті http://zaliznyjlev.org.ua

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути