chrome firefox opera safari iexplorer

IV Всеукраїнський ковальський фестиваль «Залізний лев 2010»

Дата події:15-17 жовтня 2010 р.
Місце події:Львів, площа за Арсеналом
Більше про подію:

«Залізний Лев» — всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва, який відбувається у Львові за участю ковалів з різних куточків України.

Учасникам фестивалю будуть надаватись заздалегідь підготовлені (вирізано контур обличчя) металеві пластини (250×300х6мм). Завдання полягатиме у тому, щоб вибивши/відігнувши обличчя з площини викувати певну символічну міміку. Також можливе використання предметів на кованих обличчях з інших тривких матеріалів чи металів (камінь, кераміка, скло…), у випадку, якщо це підкреслює чи посилює задум автора. З об'єктів, виконаних учасниками, організаторами фестивалю згодом буде зібрано відповідну композицію і встановлено в центральній частині міста.

Кращі роботи будуть нагороджені спеціальними дипломами і подарунками. Відзначатися будуть роботи з цікавими та несподіваними ідеями і якісно виконані в традиційних ковальських техніках.

Детальна інформація на сайті http://zaliznyjlev.org.ua

18 червня

Інші дати
Олександр Пучківський
 1881 – український отоларинголог, розробник української медичної термінології. Склав перший український підручник з отоларингології, запропонував низку методів оперативного втручання при захворюваннях верхніх дихальних шляхів.
Розгорнути
Народився Феофан Прокопович
(1681, м. Київ — 1736) — українського теолога, письменника, вченого, ректора Київської академії (1710-16 рр.), релігійного діяча.  
«Всього не можна охопити навіть думкою.» (Феофан Прокопович)
Розгорнути